NewsyZwyciężczyni pierwszego "Masterchefa Juniora" wyrosła na piękną kobietę. Tak teraz wygląda 18-letnia Natalia Paździor

Zwyciężczyni pierwszego "Masterchefa Juniora" wyrosła na piękną kobietę. Tak teraz wygląda 18‑letnia Natalia Paździor

Natalia Paździor z MasterChef Junior
Natalia Paździor z MasterChef Junior
Luiza Wojciechowska

08.03.2022 06:00, aktual.: 08.03.2022 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kiedy w 2016 roku po raz pierwszy wyemitowano polską edycję programu MasterChef Junior, format od razu skradł serca widzów. Oglądający byli zachwyceni imponującymi umiejętnościami kulinarnymi dzieci. Laureatką pierwszej edycja została Natalia Paździor. Miała wówczas zaledwie 12 lat. Dziewczyna pochodzi ze Zbludowic koło Buska-Zdroju. Dziś uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym.

Chociaż pełnoletność zyska za kilka tygodni, to już wygląda jak dorosła i poważna kobieta. Wielu fanów programu mogłoby jej nie rozpoznać na ulicy. Już nie przypomina dziewczynki, którą znamy ze szklanego ekranu. Jej rysy twarzy i fryzura nieco się zmieniły. Nastolatka przyciemniła włosy i nosi dość mocny makijaż. Zmieniła się także jej sylwetka. Nie da się nie zauważyć kobiecych krągłości, które zresztą sama dość chętnie podkreśla swoim ubiorem.

Przy okazji startu nowej edycji dziecięcego show, pokazujemy, jak teraz wygląda Natalia Paździor.

Natalia Paździor – jak zmieniła się zwyciężczyni MasterChef Junior 1?

Po wygranej w programie Natalia dalej doskonaliła swoje umiejętności kulinarne, ale jednocześnie rozwinęła swoją aktywność w sieci. Paździor należy do grona osób, które chętnie korzystają z social mediów i traktują je jako możliwość zarobku.

Jej konto na Instagramie śledzi prawie 90 tysięcy obserwujących. Ale to nic w porównaniu z zainteresowaniem jakie wzbudza na TikToku, gdzie zgromadziła ponad 300 tysięcy obserwatorów i zyskała 20 milionów polubień. Nie ukrywa swojej chęci do działania z różnymi markami.

W opisie na Instagramie nie trudno przeoczyć, że nastolatka posiada swoją agentkę, z którą należy się skontaktować z propozycjami współpracy.

Zdjęcia Natalii Paździor w galerii. Tak zmieniła się zwyciężczyni pierwszej edycji MasterChef Junior.

  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor w programie MasterChef Junior
  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor
  • Natalia Paździor
[1/9] Natalia Paździor
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także