Jak dowiedział się Jastrząb Post, Natalia Lesz wyleciała do Australii. Na wakacjach na odległym kontynencie gwieździe towarzyszy córka i narzeczony Adam Maciejewski. Jest to pierwsza tak daleka zagraniczna podróż dla ośmiomiesięcznej Alicji. Cała trójka odpoczywa nad oceanem indyjskim w Nowej Południowej Walii.
Kiedy Natalia Lesz wróci z wakacji w Australii? Na pewno nie później niż przed 5 sierpnia. Właśnie wtedy rozpoczyna się Lato Teatralne w sopockim Teatrze Atelier, podczas którego Natalia wystąpi w konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej".