NewsyNatalia Klimas urodziła! Pokazała córkę i zdradziła jej imię. Przed porodem skarżyła się na problemy z ciążą

Natalia Klimas urodziła! Pokazała córkę i zdradziła jej imię. Przed porodem skarżyła się na problemy z ciążą

Natalia Klimas urodziła drugą córkę
Natalia Klimas urodziła drugą córkę
Krystyna Miśkiewicz

01.12.2020 20:20, aktual.: 02.12.2020 02:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rok 2020 to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Od początku roku nie było miesiąca, w którym do mediów nie przedostawałyby się informacje o kolejnej ciąży czy porodzie. Do grona przyszłych mam 1 grudnia dołączyła Natalia Klimas, która latem zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka. W zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Zuzia.

Natalia dwa lata temu wyszła za mąż. Przez życie idzie u boku biznesmena – Mikołaja Bobera. Niewiele jednak wiadomo o ukochanym aktorki. Raczej stroni on od show-biznesu i nie pokazuje się na branżowych imprezach. Nie pojawia się także w mediach społecznościowych swojej żony. Natalia natomiast chętnie dzieli się tym, co u niej słychać. Przed drugim porodem skarżyła się na poważne problemy z ciążą. Pisała o towarzyszącym jej bólu:

Czuję się tak, jakby ktoś położył mi cegły na piersiach. Przygnieciona, ciężko mi oddychać. Dużo gorzej znoszę końcówkę tej ciąży, mój organizm jest wyczerpany jeszcze po poprzedniej i po karmieniu, nie zdążył się zregenerować. (…) Bardzo dziwne są te ostatnie tygodnie ciąży. Jest mi już ciężko jak cholera z brzuchem, kiedy dzwonią przyjaciele i znajomi i pytają jak się czuję nie mam już nawet siły się krygować i odpowiadam, że mam dosyć i że jestem już zmęczona. Fakt jest faktem, zaszłam w drugą ciążę szybko po Zuzi i mam wrażenie, że mój organizm jest mocno zmęczony. Ale z drugiej strony bardzo się cieszę, że będzie taka mała różnica wieku między dziewczynkami, że będą się razem kotłować i wychowywać. Ja tego luksusu posiadania rodzeństwa nie miałam, mój mąż również nie – czytamy w postach na Instagramie gwiazdy.

Dzisiaj Natalia przekazała wspaniałe wieści. Właśnie została mamą.

Natalia Klimas urodziła drugą córkę

Latem tego roku gwiazda pokazała zdjęcie, na którym mogliśmy zobaczyć ją w kostiumie kąpielowym, gdy chłodziła się w basenie razem ze swoją starszą córeczką. Zaprezentowała wtedy sporych rozmiarów brzuszek i pochwaliła się, że jej rodzina wkrótce znowu się powiększy. Od tamtej pory wszyscy jej fani bacznie obserwowali profil Natalii, czekając na informację o narodzinach.

1 grudnia na świat przyszła druga córeczka aktorki. Otrzymała imię Hania:

Jest! Mam ją! Hanka wreszcie jest z nami! 10/10, 53 cm i 3,2kg. Dziękuję z całego serca Profesor Marcie Szajnik i Dariuszowi Malczykowi. Za wsparcie, spokój i serdeczność. Szpital na Madalińskiego to miejsce narodzin i Zuzi i Hani. Jestem po stokroć wdzięczna. Dałyśmy radę. Nie wierzę w to wszystko!!!!

Szczęśliwa i świeżo upieczona mama podzieliła się zdjęciem z noworodkiem, a pod postem spłynęła na nią prawdziwa lawina gratulacji.

 • Cudowna nowina. Gratuluję.
 • Dużo zdrówka dziewczynki.
 • Jakie piękne. Cieszę się razem z Panią.
 • Urocze maleństwo. Gratulacje.

My również przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów. Jastrząb Post wita Hanię na świecie.

 • Natalia Klimas i Zuzia
 • Natalia Klimas - Gwiazdy na Gałkowo Masters 2020
 • Natalia Klimas z dzieckiem
 • Natalia Klimas z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary
 • Natalia Klimas urodziła córkę Hanię
 • Natalia Klimas z dużym, ciążowym brzuchem
 • Natalia Klimas z ciążowym brzuszkiem
 • Natalia Klimas i Zuzia
 • Natalia Klimas z mężem – Bal TVN 2018
[1/9] Natalia Klimas i Zuzia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także