Jastrząb TVWideoWzruszający finał pokazu Natalii Jaroszewskiej na Fashion Week Poland. Projektantka nawiązała do tragicznych wydarzeń w Paryżu

Wzruszający finał pokazu Natalii Jaroszewskiej na Fashion Week Poland. Projektantka nawiązała do tragicznych wydarzeń w Paryżu

Natalia Jaroszewska, Fashion Week Poland 2015
Natalia Jaroszewska, Fashion Week Poland 2015
Ewa Kamionowska
15.11.2015 00:28, aktualizacja: 15.11.2015 00:45

Świat jest ogromnie poruszony tragedią, do jakiej doszło w stolicy Francji w ostatni piątek. Swoją solidarność z mieszkańcami nie tylko Paryża, ale i całej Francji wyrażają wszyscy - od przywódców do obywateli państw z całego świata. Zewsząd płyną kondolencje i wyrazy wsparcia. Taki akcent pojawił się także na trwającym w dniach 12-15 listopada FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2015.

W ramach sekcji Designer Avenue swoją nową kolekcję zaprezentowała Natalia Jaroszewska. Przez cały pokaz modelki maszerowały do mocnej melodii, a całość zamknęła Miss Polski Ewa Mielnicka.

Na sam koniec nastrój nagle się zmienił. Z głośników popłynął utwór "Imagine" Johna Lennona. W finale zaś dziewczyny pozowały na tle słynnej już grafiki z Wieżą Eiffla, którą na znak wsparcia Francuzów (z paryżanami na czele) dzielą się internauci na całym świecie, tagując ją #PrayForParis i #JeSuisParis.

Cały pokaz kolekcji Natalii Jaroszewskiej na Fashion Week Poland 2015 obejrzycie w naszej galerii.

Finał pokazu kolekcji Natalii Jaroszewskiej na Fashion Week Poland 2015
Finał pokazu kolekcji Natalii Jaroszewskiej na Fashion Week Poland 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także