Exclusive"Nasz nowy dom": a więc to ONA poprowadzi program za Kasię Dowbor?! Pojawiło się nowe nazwisko

"Nasz nowy dom": a więc to ONA poprowadzi program za Kasię Dowbor?! Pojawiło się nowe nazwisko

Nasz nowy dom. Kto zastąpi Katarzynę Dowbor?
Nasz nowy dom. Kto zastąpi Katarzynę Dowbor?
10.05.2023 15:45, aktualizacja: 10.05.2023 16:19

W tym tygodniu Internet obiegła spektakularna wiadomość. Katarzyna Dowbor pożegnała się z pracą w programie Nasz nowy dom. Uwielbiana przez Polaków dziennikarka wydała oświadczenie w tej sprawie, informując przy okazji, że to nie ona zadecydowała o takim obrocie spraw.

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – napisała, dodając w komentarzu: – Kochani, to nie była moja decyzja. Jest mi bardzo przykro…

Niemal od razu ruszyła giełda nazwisk osób, które mogłyby zastąpić Dowbor. Dziennik Fakt wśród potencjalnych następców dziennikarki wymienił: Katarzynę Jaroszyńską, Kasię Cichopek, Joannę Koroniewską, Macieja Dowbora oraz Izabelę Janachowską.

Nasz nowy dom. Kto poprowadzi program?

Redakcji Jastrząb Post udało się ustalić, że najprawdopodobniej Kasię zastąpi zupełnie ktoś inny.

Informacja o tożsamości osoby, która zastąpi Katarzynę Dowbor jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Na ten moment wiedzę tę posiada tylko kilka osób z najbliższego grona Edwarda Miszczaka – powiedział nam pracownik Polsatu.

Na Ostrobramskiej wiadomo jednak, że program ponownie poprowadzi kobieta. Ma chodzić o osobę, która występowała już w innym programie stacji, najprawdopodobniej w którejś z edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Biorąc pod uwagę te "tropy", to na pierwszy plan wysuwa się jedna kandydatka: Anna Guzik. Aktorka już kiedyś prowadziła w Polsat Cafe program o zdrowym żywieniu i dobrze sobie poradziła z tym zadaniem. W Polsacie tak ją polubiono, że potem powierzono jej poprowadzenie programu na głównej antenie. Niestety, Wolni od długów nie spotkali się ze szczególnie ciepłym przyjęciem przez widzów. Powierzenie Ani poprowadzenia sprawdzonego formatu, ze stałą i wysoką widownią, byłby dla niej bardziej "sprawiedliwą" szansą.

Myślicie, że rzeczywiście to Anię zobaczymy w programie?

Anna Guzik
Anna Guzik
Katarzyna Dowbor
Katarzyna Dowbor
Anna Guzik w nowej fryzurze
Anna Guzik w nowej fryzurze
Katarzyna Dowbor, Maciej Perkiewicz
Katarzyna Dowbor, Maciej Perkiewicz
Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021
Anna Guzik - Jesienna ramówka TVN 2021
Anna Guzik - jubileusz Na Wspólnej
Anna Guzik - jubileusz Na Wspólnej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także