NewsyNadchodzą zmiany w teleturnieju "Postaw na milion". TVP zaskoczyła widzów

Nadchodzą zmiany w teleturnieju "Postaw na milion". TVP zaskoczyła widzów

Łukasz Nowicki
Łukasz Nowicki
11.08.2023 18:05, aktualizacja: 11.08.2023 18:18

Właśnie skończyły się nagrania do najnowszej, już 27. edycji teleturnieju Postaw na milion. Fani już nie mogą doczekać się nowych odcinków. Co powinniśmy wiedzieć o nowej edycji?

Zmiany w teleturnieju Postaw na milion - to musisz wiedzieć

Gospodarzem programu Postaw na milion jest Łukasz Nowicki. Fani prowadzącego teleturniej mogą być spokojni - Łukasz pozostaje w programie. Teleturniej jednak nie będzie już emitowany w piątki, tak jak dotychczas. Telewizja Polska zmieniła dzień emisji konkursu.

Jak podają Wirtualne Media, nowe zmagania uczestników 27. edycji teleturnieju Postaw na milion będzie można oglądać teraz czwartki.

Postaw na milion - kiedy pierwszy odcinek?

Pierwszy odcinek najnowszej edycji programu został zaplanowany na 24 sierpnia br. Edycja będzie składała się z 12 odcinków i jednego wydania świątecznego.

Program Postaw na milion jest emitowany na antenie TVP od marca 2011 r. W teleturnieju, para biorąca udział w quizie na oczach widzów, musi odpowiedzieć na pytania zadawane przez prowadzącego. Na starcie programu uczestnicy otrzymują okrągły milion złotych. Z tej puli obstawiają odpowiedzi, które ich zdaniem są poprawne. Do kolejnej rundy przechodzą z taką sumą pieniędzy, która pozostała im z początkowej stawki.

Jesteście fanami teleturnieju Postaw na milion?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także