Newsy''Na dobre i na złe'': Marek Bukowski odejdzie z serialu?

''Na dobre i na złe'': Marek Bukowski odejdzie z serialu?

Fotografia: nadobre.tvp.ppl
Fotografia: nadobre.tvp.ppl
Magda Guss-Gasińska

30.05.2015 17:53

"Na dobre i na złe" ostatni odcinek przed wakacjami 2015. ODCINEK 603  w środę, 10.06.2015, o godzinie 20:40 na antenie TVP2

Wiemy już, co wydarzy się w ostatnim odcinku ''Na dobre i na złe'' przed wakacjami 2015! W 603 odcinku ''Na dobre i na złe'' Piotr (Marek Bukowski) niechętnie pójdzie na rozprawę sądową pacjentki, która oskarża go o błąd w sztuce lekarskiej - Piotr Gawryło i Krzysztof Radwan (Mateusz Damięcki) wycięli pacjentce macicę, żeby ratować jej życie - Krystyna (Aldona Orman) dopiero po operacji dowiedziała się, że już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci i próbowała popełnić samobójstwo. Piotr za to odpowie?

W 603 odcinku ''Na dobre i na złe'' widzów czeka niespodziewany zwrot akcji. Na sali rozpraw lekarz przyznaje się do winy! Po wszystkim Piotr tłumaczy, że czuje się wypalony jako lekarz. W ostatnim odcinku ''Na dobre i na złe'' Piotr rezygnuje z pracy w szpitalu w Leśnej Górze! O tym, czy Marek Bukowski zniknie z obsady ''Na dobre i na złe'' dowiemy się we wrześniu 2015.

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także