Zwycięzca "Tańca z Gwiazdami 6" zdradził, na co przeznaczy wygraną!
Program Taniec z Gwiazdami całkowicie odmienił życie Roberta Wabicha, który został zwycięzcą 6. edycji show. Dzięki programowi schudł aż 13 kilo i udowodnił wszystkim, że jest nie tylko doskonałym aktorem, ale i taancerzem.
49-letni Wabich w nagrodę otrzymał 100 tysięcy złotych. W rozmowie z magazynem Na żywo wyznał, na co przeznaczy pieniądze. Okazuje się, że wyda je na remont swojego domu:
Na pewno na remont domu w Szczecinie. Tam mieszkam na stałe, a w Warszawie pomieszkuję, a u siebie odpoczywam. A co dalej, zobaczymy. (...) Od 25 lat dojeżdżam do pracy w stolicy. Lubię zmiany. Teraz marzy mi się remont domu i wyprawa na ryby. Z chęcią wracam do Szczecina, by naładować akumulatory. Tym bardziej że niedługo szykują mi się spektakle w Warszawie.
Jego żona, która na co dzień mieszka w Szczecinie z pewnością zadowolona jest z tego pomysłu. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy tanecznego show Polsatu!