NewsyMonika Richardson na dobre odcina się od Zbyszka. Zmiana nazwy na Instagramie i strony internetowej to nie koniec rewolucji

Monika Richardson na dobre odcina się od Zbyszka. Zmiana nazwy na Instagramie i strony internetowej to nie koniec rewolucji

Monika Richardson
Monika Richardson
Zuza Maciejewska

27.04.2021 15:00, aktual.: 27.04.2021 16:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku. Dziennikarka przyjęła nazwisko męża. W jednym z wywiadów, którego udzieliła po ślubie ujawniła, że wahała się przed podjęciem tego kroku. Deklarowała jednak, że nie żałuje tej decyzji i myśli, że nie zmieni nazwiska do końca życia:

Miałam chwile zawahania, czy to dobre posunięcie, ale wówczas na zmianę nazwiska miało wpływ wiele elementów. Nie żałuję tej decyzji. Poza tym bardzo lubię moje obecne nazwisko i myślę, że już go nie zmienię do końca życia – powiedziała „Super Expressowi” Monika Zamachowska.

Chociaż wydawało się, że Zamachowscy są ze sobą szczęśliwi, na początku roku postanowili się rozstać. Sami zainteresowani nie komentowali tych rewelacji. Monika przerwała jednak milczenie i powiedziała, że to jej mąż, z którym spędziła wspaniałe 10 lat życia, postanowił odejść:

Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko i stronę i

Mimo że jeszcze niedawno dziennikarka deklarowała, że będzie Zamachowską do końca życia, podjęła odważną decyzję. W rozmowie z Wprost powiedziała, że wraca do nazwiska Richardson:

Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska Richardson, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu Europa da się lubić. Nie jestem gwiazdką jednego sezonu. Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę.

Chociaż dziennikarka i aktor jeszcze nie mają rozwodu, Monika robi wszystko, by na nowo być kojarzona jako Richardson. Niedawno komentowała pogrzeb księcia Filipa na antenie TVN24, gdzie podpisano ją starym nazwiskiem. Teraz poszła o krok dalej - zmieniła adres strony internetowej i nazwę na Instagramie.

Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach
Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach

Aktualnie Monika Richardson skupia się na karierze zawodowej. Zabierze głos podczas motywacyjnej konferencji, w której wezmą udział m.in. Qczaj i Tomasz Kammel. Osoba z otoczenia gwiazdy w rozmowie z Plotkiem donosi, że dziennikarka chce w pełni poświęcić się karierze:

Monika postanowiła teraz skupić się na sobie i ruszyć z karierą. Dlatego zainwestowała w nową stronę internetową i wraca do nazwiska, które dało jej rozpoznawalność. Już ma propozycje szkoleń i warsztatów coachingowych i dotyczących wystąpień publicznych. Monika liczy, że dzięki temu poprawi swoją sytuację finansową i za jakiś czas będzie mogła zrezygnować z wynajmu willi w Wilanowie.

Portal podaje, że mowa o willi, która znajduje się w popularnej warszawskiej dzielnicy. Podobno dochód z wynajmu był do tej pory przeznaczany na zapłatę alimentów przez Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach
Monika Richardson zmieniła nazwę w social mediach
Monika Richardson zmieniła nazwę strony internetowej
Monika Richardson zmieniła nazwę strony internetowej
Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?
Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?
Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?
Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także