NewsyMonika Richardson z nowym partnerem na pierwszym oficjalnym zdjęciu. W objęciach pozdrawiają z Hiszpanii: „Uciekliśmy”

Monika Richardson z nowym partnerem na pierwszym oficjalnym zdjęciu. W objęciach pozdrawiają z Hiszpanii: „Uciekliśmy”

Monika Richardson
Monika Richardson
Krystyna Miśkiewicz
05.06.2021 10:00, aktualizacja: 05.06.2021 16:16

Monika Richardson przez kilka ostatnich lat była żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Jednak już kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o kryzysie w jej związku. Po tym jak paparazzi zobaczyli aktora, wynoszącego swój dobytek z ich wspólnego mieszkania domysłom nie było końca. Po pewnym czasie dziennikarka rozwiała wszelkie wątpliwości i poinformowała o rozstaniu.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Monika długo nie zamierzała rozpamiętywać kolejnego nieudanego małżeństwa, a jej serce znowu zabiło mocniej. Zaledwie kilka dni temu potwierdziła, że jest w związku z Konradem Wojterkowskim.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na wakacjach w Hiszpanii

Przedsiębiorca i filantrop, z którym Monika jakiś czas temu przeprowadziła wywiad, sprawił, że znowu uwierzyła w miłość. Para długo nie czekała z nowym uczuciem i sami, aby uniknąć plotek, poinformowali o tym, że się spotykają. Obszerny wpis na temat nowej miłości zamieścił na swoim profilu w social mediach zakochany mężczyzna.

Teraz para postanowiła wyjechać do Hiszpanii na wspólne rodzinne wakacje. O wszystkim wczoraj poinformował dziennik Fakt. Nie wybrali się tam sami, pojechali z dziećmi. Monika zabrała Tomasza i Zosię, a jej partner swojego syna, Kolę. Do sieci już trafiły pierwsze zdjęcia z wyjazdu. Kadrem z ukochanym dziennikarka pochwaliła się na swoim profilu. Na drugim planie widać basen, a na pierwszym zakochanych pozujących w objęciach. Opisała sytuację tylko jednym hasztagiem:

#Uciekliśmy

Post wywołał spore poruszenie w sieci, a internauci żywo komentują kadr, na których możemy oglądać zakochanych pozujących do wspólnego selfie. Większość zgodnie gratuluje dziennikarce nowej miłości.

  • Kobiety bierzcie przykład z Mrs Moniki.
  • Fajnie ze sobą wyglądacie. Dużo zdrowia i miłości.
  • Brawo za odwagę.
  • Monika jesteś wzorem do naśladowania.
  • Brawo. Udanej ucieczki Pani Moniko.

Takich komentarzy pod postem Moniki jest mnóstwo. Nie pozostaje zatem nic innego, jak przyłączyć się do internautów i życzyć zakochanym udanego urlopu.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także