NewsyMonika Richardson straciła 35-letniego brata. Przegrał walkę z nałogiem. Gwiazda ciężko przeżyła odejście Filipa

Monika Richardson straciła 35‑letniego brata. Przegrał walkę z nałogiem. Gwiazda ciężko przeżyła odejście Filipa

Monika Richardson
Monika Richardson
Krystyna Miśkiewicz

09.03.2022 10:20, aktual.: 09.03.2022 16:23

Monika Richardson to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Przez wiele lat była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła najpopularniejsze programy. Wśród nich był przyciągający przed telewizory prawdziwe tłumy, format Europa da się lubić. Rano witała natomiast widzów w Pytaniu na śniadanie. Po wielu latach współpracy zakończyła przygodę z TVP. Aktualnie skupia się na prywatnym biznesie. Gwiazda kilka miesięcy temu razem ze swoją wspólniczką otworzyła szkołę językową, w której jest także lektorką.

Chociaż zawodowo Monika radzi sobie całkiem nieźle, to życie prywatne zdecydowanie ją doświadczyło. Na swoim koncie ma już trzy nieudane małżeństwa. Ostatnie ze Zbigniewem Zamachowskim rozpadło się w atmosferze sporego skandalu. Od definitywnego rozstania minął już rok, a gwiazdorska para nadal nie ma rozwodu. Dziennikarka udzieliła kilku wywiadów, w których zdradziła, dlaczego rozpadł się jej związek z aktorem.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Monika Richardson wspomina brata dekadę po jego śmierci

Monika Richardson po rozstaniu z trzecim mężem na nowo ułożyła sobie życie. Otworzyła własny biznes i związała się z Konradem Wojterkowskim, a ich miłość kwitnie. Cały czas wracają jednak do niej echa trudnej przeszłości. Gwiazda 10 lat temu straciła ukochanego brata. Zamieściła w sieci jego zdjęcie i wyznała, że nadal tęskni.

Filip Pietkiewicz zmarł w 2012 roku. Miał zaledwie 35 lat. Młody mężczyzna przegrał walkę z uzależnieniem i został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu.

W związku z tym, że na zwłokach znajdywały się liczne rany kłute, zlecono dokładne badania toksykologiczne. One wykazały wysokie stężenie substancji zwanej opiatami oraz alkoholu. To była bezpośrednia przyczyna śmierci. Ponadto badania wykazały także, że organizm od dłuższego czasu poddawany był substancjom niedozwolonym - informował wówczas w rozmowie z dziennikiem Faktu, Mariusz Piłat, zastępca Prokuratora Okręgowego Warszawa-Praga.

Od tragicznych wydarzeń minęło już 10 lat. Gwiazda nadal czuje w sercu ogromną pustkę. W kolejną rocznicę śmierci brata postanowiła opublikować w social mediach jego zdjęcie.

10 lat bez Ciebie, bracie. Tęsknię.Filip Pietkiewicz R.I.P

Monikę i Filipa łączyły bardzo bliskie relacje. Rodzeństwo miało ze sobą świetny kontakt. Razem zdarzało im się pojawiać nawet na salonach. Ich wspólne zdjęcie z jednego z pokazów mody możecie zobaczyć w naszej galerii. Nie można się więc dziwić, że pomimo upływu czasu gwiazda nadal tęskni.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski - gala Skrzydła Ekologii 2021
Monika Richardson, Filip Pietkiewicz
Monika Richardson, Filip Pietkiewicz
Filip Pietkiewicz - brat Moniki Richardson
Filip Pietkiewicz - brat Moniki Richardson
Monika Richardson z partnerem
Monika Richardson z partnerem
Monika Richardson - Gwiazdy na Amani Exchange Party
Monika Richardson - Gwiazdy na Amani Exchange Party
Monika Richardson otworzyła szkołę językową
Monika Richardson otworzyła szkołę językową
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także