NewsyMonika Richardson dopatrzyła się u siebie oznak starzenia. Pokazała je fanom. "Trochę przeżywam szok"

Monika Richardson dopatrzyła się u siebie oznak starzenia. Pokazała je fanom. "Trochę przeżywam szok"

Monika Richardson
Monika Richardson

06.08.2022 10:40, aktual.: 06.08.2022 16:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson podbiła serca widzów jako gospodyni Europa da się lubić. W show dyskutowała z mieszkańcami innych krajów o życiu na Starym Kontynencie. Widzowie TVP mogli dzięki temu poznać kulturę i zwyczaje innych narodów. Z pracą w telewizji publicznej pożegnała się kilka lat temu. Od tego czasu jest jej przeciwniczką. Gotowość powrotu do obowiązków w tym miejscu deklaruje dopiero w chwili, gdy Jacek Kurski przestanie być jej prezesem, o czym powiedziała Jastrząb Post.

Nie widzę siebie w innej stacji, bo moją stacją jest Telewizja Polska. Jak tylko Telewizja Polska będzie znowu publiczna, to ja bardzo chętnie będę z Telewizją Polską współpracować. Natomiast na razie publiczna nie jest i to nie chodzi o jakieś osobiste antypatie, aczkolwiek ta antypatia też istnieje, bo ja po prostu pana Kurskiego nie znoszę - oświadczyła bez żadnych ogródek.

Była gwiazda TVP, choć ma 50 lat, wciąż wygląda młodo.

Monika Richardson pokazała oznaki starzenia

Dlatego też jej followersi musieli się mocno zdziwić, gdy zobaczyli zdjęcie, zamieszczone przez nią na Instagramie. Ich idolka zaprezentowała na nim siwe włosy. W krótkiej notce do fotografii podzieliła się kilkoma spostrzeżeniami.

Trochę przeżywam szok, bo sobie cyknęłam fotkę czekając na kogoś na stacji i nagle zobaczyłam, jakie mam siwe włosy.Tak, wiem że to normalne w moim wieku, że się ma siwe włosy.A mimo to, jestem w szoku. Naprawdę. Po prostu dopiero to zauważyłam. I nie to, że mi się nie podoba, bo i nawet owszem. Tylko jak, kiedy? Tego nie pojmuję. Bo wczoraj jeszcze miałam trądzik młodzieńczy… - wyłożyła fanom.

Czytelnicy nie zostawili wątpliwości - Monika wciąż świetnie wygląda:

  • Jest Pani przepiękna i naturalna kobieta… od zawsze pamiętam, że przyciągała Pani swoją uroda... wszystko zgodnie z wiekiem... życie płynie za szybko… dlatego tym bardziej doceniajmy każdy nowy dzień... a siwe włosy... hmmm dodają uroku.
  • Jak zwykle piękna, co tam siwe włosy ważne że w sercu maj.
  • Piękna, pełna kobieta - to jest to co widzę… nieustannie dobra życzę!

Zgadzamy się z ich opiniami!

  • Monika Richardson ma siwe włosy
  • Bartosz Żukowski i Monika Richardson
  • Bartosz Żukowski i Monika Richardson
  • Bartosz Żukowski i Monika Richardson
  • Monika Richardson
  • Monika Richardson z partnerem
  • Monika Richardson
[1/7] Monika Richardson ma siwe włosy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także