NewsyMonika Richardson pokazała kolejne zdjęcie z wakacji. Internautka: "Miłość Panią uskrzydla". Dziennikarka rozkwita u boku nowego partnera.

Monika Richardson pokazała kolejne zdjęcie z wakacji. Internautka: "Miłość Panią uskrzydla". Dziennikarka rozkwita u boku nowego partnera.

Monika Richardson
Monika Richardson
Zuza Maciejewska
06.06.2021 15:20, aktualizacja: 06.06.2021 16:48

Monika Richardson na początku roku rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim po prawie siedmiu latach małżeństwo. Długo nie leczyła złamanego serca. Na jej drodze stanął biznesmen Konrad Wojterkowski. By zapobiec fali plotek i spekulacji, mężczyzna opublikował w sieci ich wspólne zdjęcie. Podkreślił, że nigdy nie jest zbyt późno, by "budować swoje szczęście":

Pozdrawiamy wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem.

Dziennikarka nie ukrywa, że przy Konradzie "serce mocniej jej bije":

To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy… Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chce mówić więcej - komentowała w Super Expressie.

Osoba z otoczenia pary donosi, że zakochani bardzo poważnie podchodzą do tej relacji. Podobno już rozmawiają na temat wspólnego mieszkania.

Monika Richardson rozkwita u boku nowego partnera

Monika i Konrad polecieli na wspólne wakacje. Wybrali słoneczną Hiszpanię, gdzie ładują akumulatory do dalszego działania. Nie jest to jednak romantyczny wyjazd we dwoje. Jak podawał niedawno Fakt, partnerom towarzyszą ich dzieci. Richardson zabrała ze sobą Tomka i Zosię, Wojterkowski syna Kolę. Biznesmen ponoć złapał świetny kontakt z dziećmi dziennikarki:

Konrad szybko zaprzyjaźnił się z Zosią i Tomkiem, zdobył ich zaufanie, co Monikę bardzo cieszy - zdradzała tabloidowi osoba z otoczenia pary.

W sieci pojawiło się już pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych, którym pochwaliła się dziennikarka. W niedzielę udostępniła kolejną fotografię. Monika Richardson pozuje na balkonie podczas śniadania. Na jej twarzy gości szeroki uśmiech. W tle rozciągają się widoki, które zapierają dech.

Śniadanie. Na wakacjach najważniejszy moment dnia. Relaks, kawa, pierwsze rozmowy, wspólny plan. Inna rzecz, że tło pomaga... Hiszpania to moja miłość od osiągnięcia pełnoletniości. Ale Costa Blanca: Denia, Gandia, Alicante i oczywiście Valencia, a ostatnio również Calpe i Altea to moje ostatnie zauroczenia. Mniej tłoczno i mniej gorąco, niż w Andaluzji, piękne plaże, fajni ludzie. Dlatego skrobnę tutaj to i owo o tej wyprawie, licząc że namówię Was na poznawanie tych pięknych miejsc.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Komplementują urodę dziennikarki i podkreślają, że rozkwita u boku nowego partnera:

  • Miłość Panią uskrzydla. Zaraz lepiej.
  • Ale ładny widoczek. Dużo radości i uśmiechu.
  • Kłaniam się...ma Pani świadomość swojego piękna? Pozdrawiam.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Monika Richardson wygląda przepięknie.

Monika Richardson na wakacjach
Monika Richardson na wakacjach
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski w Hiszpanii
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Monika Richardson o nowym związku
Monika Richardson o nowym związku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także