NewsyMonika Richardson spędza czas z mamą. Pochwaliła się zdjęciem, a fani nie wychodzą z podziwu. "Takie same"

Monika Richardson spędza czas z mamą. Pochwaliła się zdjęciem, a fani nie wychodzą z podziwu. "Takie same"

Monika Richardson
Monika Richardson
Krystyna Miśkiewicz

22.10.2022 08:40, aktual.: 22.10.2022 15:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson nigdy nie mogła narzekać na nudę. Sporo działo się w jej życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziennikarka przed laty była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadziła popularne formaty, a najbardziej zapadła widzom w pamięć jako gospodyni programu Europa da się lubić. Przez lata jej grafik był napięty do granic możliwości. Pomimo tego znalazła czas na miłość. Jej związki jednak nie miały szczęśliwego zakończenia.

Gwiazda trzy razy wychodziła za mąż, a żadne z jej małżeństw nie przetrwało próby czasu. Jej trzecim mężem, z którym jeszcze nie ma rozwodu, był Zbigniew Zamachowski. Z aktorem rozstała się w zeszłym roku. Po tym udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o jego zdradzie.

Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – wyjawiła Zamachowska w rozmowie z „Wprost”.

Monika Richardson pokazała mamę

Monika długo nie rozpaczała po rozpadzie małżeństwa i szybko weszła w kolejny związek. Od ponad roku u jej boku pojawia się przedsiębiorca, Konrad Wojterkowski. Ich relacja ma się doskonale, a oprócz nowej miłości gwiazda ma też inną pracę. Rozstała się z telewizją i otworzył własną szkołę językową w Warszawie. Zdaje się, że najtrudniejsze chwile ma już za sobą.

Wiadomo, że w czasie niepowodzeń mogła liczyć na wsparcie swoich dzieci, czyli Tomasza, który ma już 21 lat, a także 18-letniej córki Zosi. Cały czas ma też u swego boku ukochaną mamę, Barbarę Trzeciak-Pietkiewicz, która przez wiele lat pracowała jako dziennikarka. Monika spędza właśnie czas z seniorką i pochwaliła się wspólnym zdjęciem.

Mama. Dobrze, że jest - napisała.

Ten post oczywiście nie przeszedł bez echa. Fani natychmiast dostrzegli ogromne podobieństwo Richardson do jej rodzicielki, a także komplementowali jej elegancję.

 • Jest Pani Bardzo podobna do swojej mamy . Miłego weekendu Paniom życzę.
 • Jest i do tego podobna.
 • Piękna mama i elegancka.
 • Takie same.
 • Piękne kobiety i jakie podobne.

Nie da się ukryć, że Monika jest bardzo podobna do pani Barbary. Też tak uważacie?

 • Monika Richardson z mamą Barbarą
 • Monika Richardson ma siwe włosy
 • Monika Richardson, Jamie Malcolm, Konrad Wojterkowski, Zosia Malcolm
 • Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - premiera spektaklu Company
 • Córka Moniki Richardson, Zofia Malcolm, skończyła 17 lat
 • Monika Richardson- pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom
 • Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - VIP Cross 2021
[1/7] Monika Richardson z mamą Barbarą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także