ExclusiveMonika Richardson już nie ukrywa niczego. Spędzała wakacje razem z Piotrem Kraśko. Mało kto wiedział, że łączy ich tak wiele [WIDEO]

Monika Richardson już nie ukrywa niczego. Spędzała wakacje razem z Piotrem Kraśko. Mało kto wiedział, że łączy ich tak wiele [WIDEO]

Monika Richardson, Piotr Kraśko
Monika Richardson, Piotr Kraśko

13.02.2023 14:20, aktual.: 13.02.2023 16:41

Monika Richardson przez lata związana była z Telewizją Polską. Do stacji dołączyła w 1995 roku i zajmowała się prowadzeniem szeregu programów o tematyce prawniczej, rozrywkowej i społecznej. Widzowie doskonale kojarzą ją z produkcji Europa da się lubićTeleadwokat, czy Wstęp Wolny. Od października do grudnia 2006 zasiadała również w jury programu Supertalent.

Przez lata nie mogła narzekać na brak pracy od publicznego nadawcy, czy innych ofert z show-biznesu. Dziennikarka po latach jednak rozstała się z TVP, co nie przebiegło w miłej atmosferze. Nie przeszła też do konkurencji i zajęła się prowadzeniem własnego biznesu. Monika ma ogrom znajomych w branży, a jak się okazje – z niektórymi z nich łączy ich więcej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Opowiedziała nam o relacjach z Piotrem Kraśko.

Monika Richardson o wakacjach z Piotrem Kraśko

Monika Richardson, mimo że aktualnie nie zajmuje się dziennikarstwem i tak może liczyć na ogromną sympatię fanów. Nic więc dziwnego, że pojawia się na branżowych imprezach. Była też gwiazdą walentynkowego pokazu mody, a na wybiegu pojawiła się razem ze swoim partnerem, Konradem Wojterkowskim.

Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - Kochajmy się - walentynki z gwiazdami
Monika Richardson, Konrad Wojterkowski - Kochajmy się - walentynki z gwiazdami

Później udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, której opowiedziała o swoich relacja z równie znanym kuzynem, czyli Piotrem Kraśko. Okazuje się, że razem się wychowywali i spędzali wakacje u babci. Jak obecnie wyglądają ich kontakty?

Bardzo dobre. To jest mój brat cioteczny, myśmy się wspólnie wychowywali, chociaż nie cały czas, ale wakacje spędzaliśmy razem, bo mieliśmy wspólną babcię, babcię Bunię, świętej pamięci, która żyła prawie do setki. Miała 99 lat jak zmarła.

Monika ma nadzieję, że chwila jego nieobecności w mediach zostanie szybko zapomniana:

Kibicuję mu. Piotr jest wybitnym dziennikarzem i mam nadzieję, że ta chwila jego nieobecności w mediach szybko zostanie zapomniana.

Jesteście fanami Piotra?

  • Piotr Kraśko i Monika Richardson
  • Piotr Kraśko i Monika Richardson
  • Monika Richardson
  • Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN
  • Monika Richardson
  • Piotr Kraśko w DDTVN
  • Piotr Kraśko w Dzień Dobry TVN
  • Piotr Kraśko i Monika Richardson
[1/8] Piotr Kraśko i Monika Richardson
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także