NewsySeksowna Monika Pietrasińska wraca na salony w nowej odsłonie! Zobaczcie jak bardzo się zmieniła!

Seksowna Monika Pietrasińska wraca na salony w nowej odsłonie! Zobaczcie jak bardzo się zmieniła!

Seksowna Monika Pietrasińska wraca na salony w nowej odsłonie! Zobaczcie jak bardzo się zmieniła!
Zuza Maciejewska

21.12.2017 18:49, aktual.: 21.12.2017 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Pietrasińska, zmysłowa fotomodelka z Lublina, swojego czasu była gwiazdą serialu Miłość na bogato, ma również za sobą kilka gorących rozbieranych sesji dla Playboya oraz w 2004 roku zdobyła tytuł Wice Miss Polski Nastolatek. Pietrasińska nigdy nie miała problemu z chwaleniem się swoim seksownym ciałem. Kiedyś jednak sama skomentowała, że nie uważa, że jest to dobry sposób na zrobienie kariery.

Skandal karmi i zazwyczaj się wiąże z golizną. To fakt, że nakręca bardzo popularność, ale czy to jest dobra droga? Jeżeli nikt nie ma za bardzo nic do zaoferowania, to oferuje swoją nagość - powiedziała kiedyś Pietrasińska jednemu z portali

Zatem po inwazyjnym zalewaniu mediów swoją nagością, Pietrasińska  nagle wycofała się z salonów i zrobiło się o niej cicho. Pietrasińska po traumatycznych przeżyciach rodzinnych, śmierci ojca oraz siostry, zajęła się swoim życiem osobistym. Dopiero teraz Monika postanowiła o sobie przypomnieć! Zaprezentowała się światu w nowej odsłonie, ma zupełnie inny kolor włosów!  Z profilu Moniki wiemy, że w ostatnim czasie modelka bawiła się kolorami. W listopadzie miała jeszcze jasne włosy, które na początku grudnia znacznie przyciemniła. Jednak zmysłowa Monika najlepiej czuje się w blondzie, w związku z tym kilka dni temu odwiedziła swój ulubiony salon fryzjerski Kajetana Góry, gdzie poddała się metamorfozie.

Na jej włosach zastosowano metodę nazywaną "sombrejką" - napisał Góra

Na profilu Moniki możemy nadal śledzić życie modelki. Wiadomo zatem, że Monika ma się świetnie, wygląda jak milion dolarów, korzysta z luksusu, często bywa w prestiżowych klubach, w których spotyka się z celebrytami. Monika uwielbia również podróże! Zatem wkleja sporo swoich pięknych zdjęć z egzotycznych wyjazdów. Oczywiście foty są gorące i Pietrasińska, tak jak dawniej chwali się swoją seksowną figurą.

Tęskniliście za Moniką?

Monika Pietrasińska w długich, różowych włosach. Zdjęcia 2017
Monika Pietrasińska w długich, różowych włosach. Zdjęcia 2017
Monika Pietrasińska fryzura
Monika Pietrasińska fryzura
Monika Pietrasińska na meczu Gortata
Monika Pietrasińska na meczu Gortata
Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę
Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę
Monika Pietrasińska - Playboy, Samochód Roku 2017
Monika Pietrasińska - Playboy, Samochód Roku 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także