NewsyPolska gwiazda zaręczyła się w sukni ślubnej! W tajemnicy rozstała się z ojcem swojej córki i znalazła nową miłość!

Polska gwiazda zaręczyła się w sukni ślubnej! W tajemnicy rozstała się z ojcem swojej córki i znalazła nową miłość!

Monika Ordowska zaręczyła się
Monika Ordowska zaręczyła się
Aneta Błaszczak

23.06.2019 09:23, aktual.: 23.06.2019 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Ordowska może pochwalić się zniewalającą urodą i potężnym skandalem na swoim koncie. O celebrytce zrobiło się głośno dzięki związkowi z Piotrem Zeltem, któremu przez miesiące wmawiała, że urodzi jego dziecko. W końcu wyszło na jaw, że modelka przez długi czas oszukiwała swojego sławnego partnera i na boku zdradzała go z kochankiem – poznanym w pracy modelem Rafałem Sieradzkim. Gdy "przyszły tata" dowiedział się o niewierności partnerki, zażądał od niej testów DNA, które jasno wykazały, że Monika spodziewa się nie jego dziecka. Para błyskawicznie rozstała się, choć niesmak pozostał do dzisiaj. Na szczęście Zelt długo nie płakał po rozstaniu. Gwiazdor może pochwalić się wieloma genialnymi rolami, uznaniem publiczności i – co najważniejsze – szczęśliwym wieloletnim związkiem z piękną bizneswoman Katarzyną Krawczyk.

O ile aktor znalazł stałą partnerkę, u boku której wiedzie szczęśliwe życie, o tyle mniej szczęścia miała Monika. Gwiazda wybiegów ostatecznie rozstała się z Rafałem Sieradzkim i związała z nowym mężczyzną, którego tożsamość na razie zachowuje w tajemnicy. Długowłosy blondyn okazał się dla niej na tyle ważny, że właśnie się z nim zaręczyła, czym pochwaliła się na Instagramie.

Była partnerka Zelta opublikowała zdjęcie, na którym ubrana w suknię ślubną pozuje wtulona w swojego narzeczonego. O zaręczynach Ordowskiej poinformowali jej znajomi:

  • Serdecznie Moniś gratuluję zaręczyn ????, ale też jako Twojemu dalekiemu biednemu znajomemu... troszkę mi smutno ;) Trzymam kciuki za szczęście!
  • Nic się nie chwalisz, kim jest ten nowy narzeczony, gratulacje:-)

Dumna Monika nie zapomniała zaprezentować swojego imponującego pierścionka, który od kilku godzin błyszczy na jej serdecznym palcu.

Gratulujemy!

Monika Ordowska zaręczyła się
Monika Ordowska zaręczyła się
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także