66-latka zawsze jest lojalna wobec telewizji i jej broni. Zrobiła to m.in. ostatnio, gdy Anna Wendzikowska oskarżyła stację o mobbing. Monika zdradziła wtedy, że sama nigdy nie miała nieprzyjemnych sytuacji w pracy.
W podobnym stylu wypowiedziała się o swojej pracy w rozmowie reporterką Jastrząb Post.
Monika Olejnik o pracy w TVN. Apel do Jarosława Kaczyńskiego
Nasza rozmówczyni nie kryła, że jest zachwycona tym, jak wygląda jej praca.
Kto boi się zmierzyć z Moniką?
Na sam koniec wątku dziennikarka publicznie zaapelowała do prezesa Jarosława Kaczyńskiego, by przemógł się i złożył wizytę w studiu TVN24.
Myślicie, że lider Prawa i Sprawiedliwości jakoś zareaguje na apel gwiazdy?
Koniecznie dajcie znać, czy jesteście fanami programu Moniki Olejnik.