Nie jest tajemnicą, że Olejnik intensywnie trenuje. Biega, jest stałą bywalczynią siłowni. Dba o siebie i efekty widać jak na dłoni - zwłaszcza na zdjęciach wykonanych przez paparazzi. Niedawno przyłapali ją "na mieście", podczas popołudniowego spaceru po Warszawie. Trzeba przyznać, że najpierw zachwyciła stylizacją - beżowy płaszczyk, krótka sukienka i odlotowe kozaki naprawdę robiły robotę. Szybko się o nich zapominało, bo poza świetnym stylem, Olejnik pochwaliła się też zgrabnymi nogami.
Mało która gwiazda w show-biznesie może się z nią w tym temacie mierzyć. Sukienka, którą założyła, zdecydowanie nie należała do skromnych ani bezpiecznych, zwłaszcza przy mocniejszym wietrze. Kto by się tym jednak przejmował, skoro tak doskonale wyeksponowała smukłe, wysportowane nogi Moniki? W wysokich kozakach prezentowały się po prostu obłędnie. Niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć.
Jak wam się podoba? Trzeba przyznać, że naprawdę robi piorunujące wrażenie. ;)