NewsyMonika Miller pozuje TOPLESS. Przy okazji pokazała nowy tatuaż

Monika Miller pozuje TOPLESS. Przy okazji pokazała nowy tatuaż

Monika Miller
Monika Miller
07.08.2023 17:00, aktualizacja: 07.08.2023 18:07

Monika Miller to piękna polska modelka i aktorka. Prywatnie jest wnuczką byłego premiera Leszka Millera. Jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje liczne kadry zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Przez wielu uważana za postać kontrowersyjną, zdaje się nie przejmować opiniami innych i publikuje w sieci odważne zdjęcia. Tym razem pokazała się topless.

Monika Miller pozuje topless

Tym razem modelka opublikowała zdjęcie z odsłoniętymi górnymi partiami ciała. Choć nie ma na sobie bluzki, pozuje tak, aby nie było widać jej wdzięków. Piersi modelki zakrywają długie, rozpuszczone włosy. Doskonale widoczne są natomiast plecy, na których prezentują się rozległe tatuaże. Jeden z nich jest nowy. Modelka wygląda niezwykle naturalnie i pięknie.

Monika Miller chętnie pokazuje tatuaże

Monika Miller nie ukrywa swoich tatuaży, wręcz przeciwnie, chętnie je eksponuje. Ostatnio także skorzystała z okazji, aby je pokazać. Miało to miejsce podczas uroczystej premiery ramówki Polsatu, którą poprowadził Krzysztof Ibisz u boku Macieja Rocka. Modelka miała na sobie elegancką, obcisłą sukienkę do kostek, która odsłaniała jedno ramię. Tatuaże Moniki Miller perfekcyjnie komponowały się z jej stylizacją. Fani modelki byli zachwyceni.

Monika Miller
Monika Miller
Monika Miller (KAPIF)
Monika Miller (KAPIF)
Monika Miller (KAPIF)
Monika Miller (KAPIF)
Monika Miller (fot. Instagram)
Monika Miller (fot. Instagram)
Monika Miller (KAPIF)
Monika Miller (KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także