W rozmowie z Jastrząb Post Monika wyjawiła jak pracowało jej się z Mają:
Jestem zachwycona, że miałam okazję poznać Maję i fantastyczną ekipę stylistów, fryzjerów i makijażystów. Byłam na pewno zaskoczona, ponieważ wszystkie wybory Mai były odważne, ja bym nie wpadła w życiu na te pomysły, które ona mi zaproponowała i myślę, że to było na pewno bardzo bogate doświadczenie i cieszę się, że wzięłam w tym udział.
Co dał Monice udział w programie?
Słucham siebie, ale też poczułam się odważniej w swoich stylizacjach. Tutaj jestem w spódnicy, to Maja mi pomogła się przełamać, bo wcześniej w życiu bym nie założyła.
A wam jak podoba się styl Moniki?