Szukaj

Zosia Ślotała pokazała się w ażurowej koszuli, a fanki oszalały na jej punkcie. To model z Zary

Zosia Ślotała w koszuli z Zary

Zosia Ślotała w koszuli z Zary

Zosia Ślotała pokazała się w stylizacji tuż po ślubie. Fanki pytają o koszulę. Okazuje się, że dostaniecie ją w popularnej sieciówce.

Zosię Ślotałę poznaliśmy kilka lat temu jako partnerkę Borysa Szyca. Razem pojawiali się na salonach, doczekali się nawet wspólnej okładki w Gali. Choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu, to podobno wciąż łączą ich dobre relacje.

Nie omijamy się. Jesteśmy dorośli i każde z nas żyje teraz swoim życiem. Ja założyłam rodzinę i jestem szczęśliwa, i spełniam się. Borys i Justyna również wyglądają na dobrze dobraną parę – przyznała Ślotała.

Dziś w jej sercu mieszka zupełnie inny mężczyzna. To muzyk. Zosia Ślotała i Kamil Haidar zaręczyli się na początku sierpnia ubiegłego roku, a kilka dni temu wzięli ślub.

Zosia Ślotała: koszula z Zary

Zosia słynie ze swojego dziewczęcego, delikatnego gustu oraz z tego, że tworzy modę dziecięcą dla swojej własnej marki Petit Maison. Często zachwyca kreacjami i stylizacjami na czerwonych dywanach. Stała się inspiracją dla wielu kobiet. W jej szafie oprócz luksusowych perełek, pochodzących z domów słynnych projektantów mody, znajdziemy także propozycje dostępne w popularnych sieciówkach.

Jej obserwatorki chętnie pytają o dostępność prezentowanych przez nią ubrań. Tak też było ostatnio, gdy Zosia nagrała filmik na Instastory zaraz po swoim ślubie. Jedna z fanek zapytała ją o koszulę, którą miała na sobie. Gwiazda pośpieszyła z odpowiedzią. Okazuje się, że białą koszulę znajdziemy w Zarze. Sprawdziliśmy jej dostępność i cenę.

Niestety model, który ma na sobie Zosia, nie jest już dostępny w ofercie. Wszystko wskazuje na to, że pochodzi z zeszłej kolekcji. Natomiast znaleźliśmy bardzo podobną ażurową koszulę z haftem. Kupić ją można już za 139 złotych.


Zosia Ślotała

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała koszula Zara

Zosia Ślotała koszula Zara

Zara Koszula

Zara Koszula

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×