Szukaj

Złote Globy 2021: January Jones w tej samej kreacji co 10 lat temu. Tym razem bez makijażu i profesjonalnej fryzury. Odważnie!

January Jones

January Jones

Złote Globy 2021. January Jones ubrała się w kreację, którą miała na sobie 10 lat temu. Tym razem zrezygnowała z profesjonalnego makijażu i fryzury. Co na to internauci?

January Jones debiutowała na dużym ekranie w 1999 roku, gdy pojawiła się w filmie Wściekłość. Wcieliła się w postać Janice Taylor. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Zaczęła grywać w mniejszych i większych produkcjach, wśród których warto wspomnieć m.in. Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady, X-Men: Pierwsza klasa oraz serial Mad Men.

Jones łączy karierę z macierzyństwem. Jest matką Xandera, którym przez pewien czas interesowały się tabloidy. Wszystko przez fakt, że aktorka nie chce zdradzić, kto jest ojcem dziecka. W jednym z wywiadów podkreślała, że nie będzie się wypowiadać na ten temat:

To nie jest coś, co powinno interesować media oraz fanów. To moje życie prywatne. Nie omawiam publicznie mojego życia prywatnego. Istnieją rzeczy, o których się nigdy nie mówi. Kiedy rozpoczynała karierę bliska mi osoba poradziła mi, że lepiej bardzo mocno oddzielać karierę od prawdziwego życia. Kiedy mój syn w końcu zada mi to pytanie to mu odpowiem. Nie chcę, aby dowiedział się kim jest jego ojciec za pomocą wyszukiwarki Googla – komentowała w The Edit aktorka.

Złote Globy 2021: January Jones w starej kreacji. Jak wyglądała?

Jones ma mnóstwo fanów, którzy śledzą jej aktywność. By być z nimi w stałym kontakcie, aktorka regularnie dodaje nowe posty na Instagramie. Skupia się przede wszystkim na zawodowych wyzwaniach. Tak było też w niedzielę, gdy pokazała się w wyjątkowej kreacji. Gdy cały świat spoglądał na ceremonię wręczenia Złotych Globów 2021, postanowiła dorzucić post, w którym nawiązała do tego wydarzenia.

January Jones wyciągnęła z szafy czerwoną sukienkę od Versace, w której pojawiła się na czerwonym dywanie w 2011 roku. Ma ona wycięcia w talii i głęboki dekolt. Aktorka na Instastory zażartowała, że macierzyństwo i miłość do pączków sprawiły, że nie wygląda w niej tak świetnie, jak przed laty.

10 lat i nadal (trochę) pasuje – podkreśliła w opisie gwiazda.

Internauci w komentarzach zachwycali się zdjęciem i komplementowali ten kadr:

  • Prezentujesz się fenomenalnie. Świetnie wyglądasz.
  • Jak dla mnie wyglądasz lepiej niż przed laty.
  • Super figura. Rewelacyjnie się preznetujesz.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. January Jones wygląda rewelacyjnie.


January Jones - Złote Globy 2011

January Jones - Złote Globy 2011

January Jones włożyła sukienkę sprzed 10 lat

January Jones włożyła sukienkę sprzed 10 lat

January Jones włożyła sukienkę sprzed 10 lat

January Jones włożyła sukienkę sprzed 10 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×