Szukaj

Złote Globy 2019: Półnaga Irina Shayk w najodważniejszej kreacji wieczoru! Jej suknia nie zostawiała wiele pola dla wyobraźni

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk i Bradley Cooper na gali Złote Globy 2019

Irina Shayk i Bradley Cooper na gali Złote Globy 2019 stanowili najpiękniejszą parę wieczoru. Modelka pojawiła się w bardzo wyzywającej sukni. Nie zostawiła wiele pola dla wyobraźni. Zobaczcie zdjęcia!

Złote Globy 2019 już za nami. W nocy z 6 na 7 stycznia rozdano jedne z najważniejszych nagród w przemyśle filmowym, a na czerwonym dywanie w The Beverly Hilton lśniło od imponujących kreacji, drogiej biżuterii i najpiękniejszych gwiazd Hollywood. Nie zabrakło Lady GagiSandry OhHeidi Klum czy Julii Roberts, ale miano najbardziej wyzywającej i odważnej gwiazdy w okolicy zgarnęła w tym roku Irina Shayk, która pojawiła się na gali w towarzystwie ukochanego Bradleya Coopera. Choć to on był nominowany w kilku kategoriach, wszystkie oczy skupiały się na jego pięknej partnerce. Nie bez powodu!

Irina, która 6 stycznia skończyła 33 lata pojawiła się na czerwonym dywanie w sukni, która nie pozostawiała wiele pola dla wyobraźni i domysłów. Obcisła niczym druga skóra kreacja więcej odsłaniała niż zasłaniała. Kreacja na cienkich ramiączkach eksponowała ramiona, dekolt, biust i plecy gwiazdy, a mocne rozcięcie odsłaniało zgrabne nogi. Prześwitujący materiał z którego stworzono kreację był wyszyty w setki drobnych złotych aplikacji rozmieszczonych w strategicznych miejscach, ale i tak pokazywał sporo skóry – gorąco zrobiło się zwłaszcza, gdy Irina obróciła się plecami do fotografów.

Nic dziwnego, że Bradley nie odstępował jej nawet na krok. 😉

Złote Globy 2019: Lady Gaga rozbiła bank! Tak spektakularnej kreacji nie miała żadna inna gwiazda!

Złote Globy 2019: Znamy wszystkich zwycięzców! Lady Gaga, Ben Whishaw, Alfonso Cuarón… Kto jeszcze?

Złote Globy 2019. Gwiazdy olśniły swoimi kreacjami na czerwonym dywanie: Lady Gaga, Penelope Cruz, Irina Shayk, Bradley Cooper


Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk - Złote Globy 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×