Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Jak mogliśmy jej nie zauważyć?! Na Złotych Globach 2018 błyszczała POLSKA aktorka! Jej hollywoodzka kreacja wyróżniła się w tłumie nie tylko kolorem

Anna Prus, Złote Globy 2018


Anna Prus na Złotych Globach 2018

Za nami gala wręczenia Złotych Globów 2018. Z dumą pragniemy poinformować, że na tej prestiżowej imprezie Polska miała swoją godną reprezentantkę. Na czerwonym dywanie pojawiła się bowiem olśniewająca  zjawiskową urodą aktorka – Anna Prus.

Jak wiemy podczas tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów, prawie wszystkie światowe gwiazdy ubrane były na czarno, wszystko na znak protestu przeciwko molestowaniu seksualnemu w Hollywood. Jednak Anna Prus wyłamała się i zaprezentowała swoje wdzięki w widowiskowej różowej kreacji. Anna Prus tłumaczy swoją odważną decyzję:

Tak, słyszałam, że taka była „umowa”. Ale… siedziałam blisko Oprah Winfrey… Jej wystąpienie powaliło wszystkich na kolana. Mówiła o kobietach, naszej przyszłości i nadziei… a nadzieja to jasne kolory. Tak naprawdę to nie ma znaczenia, jaki kolor sukienki założyła ta, czy tamta aktorka. Ważne jest to, czy jesteśmy świadomi tego, co dzieje się w naszym środowisku, jak wychowujemy naszych synów, jak traktujemy innych ludzi, jak reagujemy na pewne sytuacje. To jest ważne – tłumaczy aktorka w rozmowie z Plejadą.

Zatem czarne kreacje na rozdaniu Złotych Globów, które były elementem kampanii #TimesUp, lśniły na  ponad 300 znanych aktorkach, scenarzystkach i reżyserkach. A nasza śliczna Anna błyszczała na różowo!

Warto przypomnieć, że Anna Prus była kiedyś dziewczyną Radosława Majdana, który początkowo chciał ukrywać swój związek z Prus. Podobno chciał w ten sposób sprawdzić, czy aktorce zależy na nim samym, czy na promocji u jego boku. Zmysłowa Polka spotyka się także z odtwórcą głównej roli w serialu Sherlock – przystojnym Benedictem Cumberbatchem. Para miała spędzić podobno romantyczne chwile na festiwalu OFF Plus Camera w Krakowie. Widziano ich razem w kinie, na kolacji i na spacerze, podało swojego czasu Twoje Imperium.

Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

Kim jest Anna Prus?

Anna Prus oprócz tego, ze wyróżnia się anielska urodą, jest również dość znaną aktorka młodego pokolenia. Zagrała już w takich filmach jak Wojna polsko-ruska, czy Pitbull. Aktorkę mogliśmy także podziwiać w popularnym serialu Przyjaciółki. Anna Prus  jest uwielbiana za wschodnią granicą. Zmysłowa gwiazda zagrała w Rosji główną rolę w filmie Edinichta, a następnie zdobyła dwie prestiżowe nagrody na rosyjskich festiwalach filmowych.  Okazało się, że po ogromnym sukcesie w Rosji talent i urodę Polki zauważono w Hollywood. Prawdopodobnie to ona zagra w nowej hollywoodzkiej produkcji  Operation Redemption!

Na zaproszenie znanych amerykańskich producentów Anna Prus pojechała na Złote Globy 2018! Dumnie reprezentowała nasz kraj, i bezapelacyjnie swoją urodą nie odstawała od światowych gwiazd. Anna wzięła również udział w after party, zatem popijała sobie drogiego szampana w towarzystwie zacnych gwiazd światowego kina!

Ku naszej radości jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia – Annę Prus już niebawem zobaczymy na polskim ekranie. Anna wcieliła się w postać Jagody Kochan, pilotki i córki inżyniera silników lotniczych w głośnej produkcji Dywizjon 303. Jej filmowa bohatera to dziewczyna o silnym charakterze , twardo stąpająca po ziemi. Jest wielką miłością Zumbacha, którego gra przystojny Maciej Zakościelny. Oprócz nich w filmie zobaczymy Piotra Adamczyka, Jana Wieczorkowskiego, Antka Królikowskiego .

Złote Globy 2018: Ubrała się cała na czerwono, wywołała skandal, a teraz się tym chwali! Internauci chcą ją zlinczować!

Po Złotych Globach 2018 gwiazdy zachwyciły na kolejnej imprezie: Mariah Carey, Nicole Kidman, Chris Hemsworth

49-letnia gwiazda sporo schudła! Swoją wielką metamorfozą zaniepokoiła tabloidy! „To anoreksja!”

Co wolisz: Złote Globy czy Oscary?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×