Szukaj

Jak mogliśmy jej nie zauważyć?! Na Złotych Globach 2018 błyszczała POLSKA aktorka! Jej hollywoodzka kreacja wyróżniła się w tłumie nie tylko kolorem

Anna Prus, Złote Globy 2018

Anna Prus, Złote Globy 2018

Anna Prus na Złotych Globach 2018

Za nami gala wręczenia Złotych Globów 2018. Z dumą pragniemy poinformować, że na tej prestiżowej imprezie Polska miała swoją godną reprezentantkę. Na czerwonym dywanie pojawiła się bowiem olśniewająca  zjawiskową urodą aktorka – Anna Prus.

Jak wiemy podczas tegorocznej ceremonii rozdania Złotych Globów, prawie wszystkie światowe gwiazdy ubrane były na czarno, wszystko na znak protestu przeciwko molestowaniu seksualnemu w Hollywood. Jednak Anna Prus wyłamała się i zaprezentowała swoje wdzięki w widowiskowej różowej kreacji. Anna Prus tłumaczy swoją odważną decyzję:

Tak, słyszałam, że taka była „umowa”. Ale… siedziałam blisko Oprah Winfrey… Jej wystąpienie powaliło wszystkich na kolana. Mówiła o kobietach, naszej przyszłości i nadziei… a nadzieja to jasne kolory. Tak naprawdę to nie ma znaczenia, jaki kolor sukienki założyła ta, czy tamta aktorka. Ważne jest to, czy jesteśmy świadomi tego, co dzieje się w naszym środowisku, jak wychowujemy naszych synów, jak traktujemy innych ludzi, jak reagujemy na pewne sytuacje. To jest ważne – tłumaczy aktorka w rozmowie z Plejadą.

Zatem czarne kreacje na rozdaniu Złotych Globów, które były elementem kampanii #TimesUp, lśniły na  ponad 300 znanych aktorkach, scenarzystkach i reżyserkach. A nasza śliczna Anna błyszczała na różowo!

Warto przypomnieć, że Anna Prus była kiedyś dziewczyną Radosława Majdana, który początkowo chciał ukrywać swój związek z Prus. Podobno chciał w ten sposób sprawdzić, czy aktorce zależy na nim samym, czy na promocji u jego boku. Zmysłowa Polka spotyka się także z odtwórcą głównej roli w serialu Sherlock – przystojnym Benedictem Cumberbatchem. Para miała spędzić podobno romantyczne chwile na festiwalu OFF Plus Camera w Krakowie. Widziano ich razem w kinie, na kolacji i na spacerze, podało swojego czasu Twoje Imperium.

Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

Kim jest Anna Prus?

Anna Prus oprócz tego, ze wyróżnia się anielska urodą, jest również dość znaną aktorka młodego pokolenia. Zagrała już w takich filmach jak Wojna polsko-ruska, czy Pitbull. Aktorkę mogliśmy także podziwiać w popularnym serialu Przyjaciółki. Anna Prus  jest uwielbiana za wschodnią granicą. Zmysłowa gwiazda zagrała w Rosji główną rolę w filmie Edinichta, a następnie zdobyła dwie prestiżowe nagrody na rosyjskich festiwalach filmowych.  Okazało się, że po ogromnym sukcesie w Rosji talent i urodę Polki zauważono w Hollywood. Prawdopodobnie to ona zagra w nowej hollywoodzkiej produkcji  Operation Redemption!

Na zaproszenie znanych amerykańskich producentów Anna Prus pojechała na Złote Globy 2018! Dumnie reprezentowała nasz kraj, i bezapelacyjnie swoją urodą nie odstawała od światowych gwiazd. Anna wzięła również udział w after party, zatem popijała sobie drogiego szampana w towarzystwie zacnych gwiazd światowego kina!

Ku naszej radości jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia – Annę Prus już niebawem zobaczymy na polskim ekranie. Anna wcieliła się w postać Jagody Kochan, pilotki i córki inżyniera silników lotniczych w głośnej produkcji Dywizjon 303. Jej filmowa bohatera to dziewczyna o silnym charakterze , twardo stąpająca po ziemi. Jest wielką miłością Zumbacha, którego gra przystojny Maciej Zakościelny. Oprócz nich w filmie zobaczymy Piotra Adamczyka, Jana Wieczorkowskiego, Antka Królikowskiego .

Złote Globy 2018: Ubrała się cała na czerwono, wywołała skandal, a teraz się tym chwali! Internauci chcą ją zlinczować!

Po Złotych Globach 2018 gwiazdy zachwyciły na kolejnej imprezie: Mariah Carey, Nicole Kidman, Chris Hemsworth

49-letnia gwiazda sporo schudła! Swoją wielką metamorfozą zaniepokoiła tabloidy! “To anoreksja!”


Anna Prus - Złote Globy 2018

Anna Prus - Złote Globy 2018

Anna Prus jako jedyna Polka na Złotych Globach

Anna Prus jako jedyna Polka na Złotych Globach

Anna Prus jako jedyna Polka na Złotych Globach

Anna Prus jako jedyna Polka na Złotych Globach

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×