Szukaj

Złote Globy 2018: Angelina Jolie oczarowała na czerwonym dywanie. Przyszła na galę w towarzystwie eleganckiego przystojniaka!

Angelina Jolie Złote Globy 2018 kreacja

Angelina Jolie Złote Globy 2018 kreacja

Kreacja Angeliny Jolie na Złotych Globach 2018

Złote Globy 2018 za nami. Jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd wieczoru była Angelina Jolie, która powróciła do świata mediów po krótkiej przerwie spowodowanej rozwodem z Bradem Pittem. Chociaż rozstanie pary obrosło w dziesiątki legend oscylujących wokół nie najlepszej formy aktorki, Angelina sprawia wrażenie spokojnej i pozytywnie nastawionej do świata. Dało się to odczuć na czerwonym dywanie podczas prestiżowej gali w Los Angeles.

Zobacz: Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

Angelina Jolie na Złotych Globach 2018 wystąpiła w czarnej, szalenie zmysłowej kreacji. Prześwitujące fragmenty subtelnie wyeksponowały największe atuty aktorki, a dyskretna biżuteria świetnie współgrała z projektem. Mozolnie ułożona fryzura nadała całości iście hollywoodzkiego looku.

Jolie na czerwony dywan nie weszła sama. Towarzyszył jej pierwszy adoptowany syn – Pax Jolie-Pitt. Pochodzący z Wietnamu 14-latek miał na sobie elegancki garnitur i pięknie dostosował się do dress-code’u Złotych Globów 2018. Przypomnijmy, że większość obecnych gwiazd solidarnie wybrała czarny kolor wspierając walkę z molestowaniem i wykorzystywaniem seksualnym kobiet, w sprawie których wielokrotnie głos zabierała właśnie Angelina.

Zobacz: Gigantyczny skandal w Hollywood! Żałobny dress-code na rozdaniu Złotych Globów 2018. Powód jest szczególny

Dla Jolie tegoroczna gala Złotych Globów była ważna z jeszcze jednego powodu. Jej film Najpierw zabili mojego ojca otrzymał nominację do nagrody w kategorii Najlepszy film obcojęzyczny.

Jak podoba się wam kreacja Angeliny Jolie na Złotych Globach 2018? Porównajcie ją z tymi z poprzednich lat.

Zobacz: Oto 25 najpiękniejszych kreacji ze Złotych Globów, które przeszły do historii! Wśród nich słynna suknia Alicji Bachledy-Curuś. Kto dzisiaj dołączy do grona najpiękniejszych?

Zobacz: Angelina Jolie najlepiej ubraną gwiazdą w historii Złotych Globów. Każda jej kreacja wywoływała wielkie poruszenie


Angelina Jolie i Pax Jolie-Pitt - Złote Globy 2018

Angelina Jolie i Pax Jolie-Pitt - Złote Globy 2018

Angelina Jolie i Pax Jolie-Pitt - Złote Globy 2018

Angelina Jolie i Pax Jolie-Pitt - Złote Globy 2018

Angelina Jolie  - Złote Globy 2018

Angelina Jolie - Złote Globy 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×