Szukaj

Zenek Martyniuk zmienił styl na bardziej nowoczesny. Niewielu mężczyzn odważyłoby się na taki strój

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk przed świętami nieco zaszalał. Muzyk odwiedził pracownię Gabriela Seweryna i postawił na bardzo odważne wdzianko. Co kupił?

Zenek Martyniuk ma za sobą rok pełen rodzinnych skandali. Syn przysporzył mu sporo zmartwień. Miał problemy z prawem, przez które trafił do aresztu. Wdał się w kilka konfliktów, które sprowokował przez publikacje na Instagramie, a potem rozwiódł się z żoną w atmosferze skandalu.

Przez kilka tygodni temat rozwodu Daniela nie schodził z pierwszych stron gazet. Młody skandalista bardzo chętnie opowiadał przed prasą o kulisach swojej relacji z Eweliną. Zdradzał też intymne szczegóły związku. Gdy formalnie zakończył swoje małżeństwo, również jego mama nie szczędziła przykrych słów pod adresem rodziny Golczyńskich. Dopiero gdy emocje nieco opadły zdaje się, że wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia, o czym Zenek opowiedział w ostatnim wywiadzie. Martyniukowie będą mogli spędzić święta z wnuczką Laurą.

Końcówka roku dla rodziny Martyniuków jest zdecydowanie lepsza. Danusia i Zenek dogadali się z byłą synową, mogą uczestniczyć w życiu córki Daniela, a na dodatek, pomimo pandemii, król disco polo nie może narzekać na brak pracy. Już niedługo wystąpi podczas sylwestra w TVP.

Zenek Martyniuk sprawił sobie świąteczny prezent

Zenek i jego żona są znani z zamiłowania do luksusowych marek. Zwłaszcza Danusia nie oszczędza na swojej garderobie. W jej szafie znajdują się produkty takich marek jak Louis Vuitton, Burberry, czy Fendi. Małżonkowie jednak uwielbiają także prawdziwe futra i kożuchy rodzimej produkcji. W okrycia wierzchnie od lat zaopatrują się w pracowni futer Gabriela Seweryna, znanego z programu Królowe życia.

Przed świętami Zenek, który słynie ze swojej scenicznej elegancji, postanowił sprawić sobie coś ekstra.

Król Pisco Pol Zenek Martyniuk. Postawił na bardzo odważny stylizację. Złoty kożuch – napisał autor kreacji.

Wygląda na to, że król disco-polo zmienił styl na bardziej nowoczesny. Ciemne garnitury i przewidywalne połączenia odeszły do lamusa. To, co zwraca uwagę to gust artysty. Podobny ma jego żona. Przypomnijmy, że podczas premiery filmu Zenek Danusia pojawiła się na czerwonym dywanie w złoto-czarnej sukni. Do złudzenia przypomina ona odcień nowego kożuszka Zenka.

Jak Wam się podoba król disco-polo w nowym kubraczku?


Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×