Zara pozbywa się kolejnego hitu sezonu. Ażurowa sukienka na wyprzedaży. Za taką cenę, to aż żal się nie skusić

Zara – ażurowa sukienka na wyprzedaży

Zara – ażurowa sukienka na wyprzedaży

Sezonowe wyprzedaże zaczęły się dużo wcześniej, ale to Zara bije wszystkie sieci na głowę. Mocno obniżyła ceny swoich ubrań i prawdziwe hity można kupić za grosze. Sukienkę, w stylu polskich gwiazd można teraz kupić bardzo tanio.

Zara w tym roku zdecydowanie wcześniej wystartowała z wielkimi wyprzedażami. Marka odzieżowa w odpowiedzi na pandemię koronawirusa wprowadziła dla swoich klientów wiele udogodnień. Zakupy online stały się jeszcze łatwiejsze. Sieciówka oferuje nie tylko darmową dostawę, ale też wydłużyła czas na zwrot – do 30 dni po ponownym otwarciu sklepów stacjonarnych.

Sezonowa obniżka cen rozpoczęła się aż dwa miesiące przed planowanym terminem, co bardzo ucieszyło klientki na całym świecie. Sytuacja związana z koronawirusem i zamknięciem sklepów stacjonarnych doprowadziła do masowych wyprzedaży. Zara zdecydowała się na bardzo mocne cięcia. Wyprzedaże rozpoczynają się od 40% obniżek. Jednym z hitów jest mała czarna w zawrotnie niskiej cenie. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Zara wyprzedaje ażurową, niebieską sukienkę

Czas wiosennych wyprzedaży to świetna chwila, aby zaopatrzyć się w zwiewne sukienki. Są to modele, które idealnie sprawdzają się wiosną i latem. W tym roku wśród pożądanych detali królują falbanki, koronki i ażurowe elementy. Na wyprzedaży w Zarze pojawiła się sukienka, która idealnie wpisuje się w te trendy.

Przewiewne sukienki w tym sezonie całkowicie zdominują garderoby kobiet na całym świecie, dlatego warto mieć chociaż jedną we własnej szafie. Sukienka z ażurowym haftem w tym samym odcieniu ma długość mini i ozdobną stójkę zamiast dekoltu. Zdobią ją długie bufiaste rękawy, które pojawiają się w bieżących kolekcjach wielu czołowych projektantów (np. Prada i Gucci).

Sukienka Zara

Sukienka Zara

Sukienka jest niezwykle romantyczna i kobieca, a teraz możecie ją kupić aż o połowę taniej. Na wyprzedaży kosztuje zaledwie 89,90 zł. Bardzo podobną kreację ma już w swojej szafie Joanna Koroniewska, która zdecydowanie wie, co w modzie piszczy.


Sukienka Zara

Sukienka Zara

Sukienka Zara

Sukienka Zara

Sukienka Zara

Sukienka Zara

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×