Rewelacyjna oferta Zary. Plisowana spódnica w najmodniejszym kolorze za połowę ceny

Spódnica z Zary

Spódnica z Zary

Zara kusi kolejną wspaniałą ofertą - tym razem za połowę ceny kupimy hitową spódnicę. Ile kosztuje i z czym ją nosić?

Jasny fiolet jest jednym z najmodniejszych kolorów na sezon wiosenno-letni 2020. Pisaliśmy już o hitowej ramonesce w tym odcieniu, a teraz mamy dla was idealną spódnicę z Zary za niewiarygodnie niską cenę.

Plisowana spódnica z Zary

Zara w tym roku zdecydowanie wcześniej niż zwykle wystartowała z wielkimi wyprzedażami. W odpowiedzi na pandemię koronawirusa wprowadziła dla swoich klientów wiele udogodnień. Zakupy online stały się jeszcze łatwiejsze. Sklep oferuje nie tylko darmową dostawę, ale też wydłuża czas na zwrot – do 30 dni po ponownym otwarciu sklepów stacjonarnych.

Sezonowa obniżka cen rozpoczęła się aż dwa miesiące przed planowanym terminem, co bardzo ucieszyło klientki na całym świecie. Zara zdecydowała się na bardzo mocne cięcia. Pisaliśmy już o świetnych spodniach za jedyne 59 złotych czy małej czarnej w zawrotnie niskiej cenie.

Dziś zachęcimy do kupna plisowanej spódnicy w najmodniejszym kolorze sezonu. Takie spódnice to dość uniwersalny fason, w którym większość typów sylwetek wygląda dobrze. Jednym wyjątkiem są kobiety o bardzo szerokich biodrach, bo plisy mogą się na nich nie układać. Taki ciuszek stworzy doskonały duet z gładkim topem w białym lub czarnym kolorze. Ciekawie wyglądają także noszone z kurtkami lub marynarkami ze skóry. Świetnie sprawdzają się zarówno w stylizacjach codziennych, jak i tych na wyjątkowe wyjście. Polecamy poeksperymentować z tą piękną spódnicą.

Spódnica midi z Zary, która jest popularna na Instagramie nie tylko ze względu na modną długość oraz pożądane w tym sezonie plisy, ale oczywiście na kolor, który jest prawdziwym hitem tego sezonu. Początkowo kosztowała 109 zł, a teraz sieciówka obniżyła jej cenę i trzeba na nią wydać jedyne 59,90 zł. Ten model spódnicy jest dostępny w rozmiarach od XS do XL i wyprzedaje się w błyskawicznym tempie.


Zara - spódnica za 59,90

Zara - spódnica za 59,90

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×