Szukaj

Hitowa bluzka w zwierzęcy wzór na przecenie w Zarze. Cena jest tak niska, że aż trudno w nią uwierzyć

Zara zaczęła wcześniejsze wiosenne przeceny. W ofercie sieciówki można upolować cuda za niewielkie pieniądze. Jak na przykład bluzkę w ciągle modny zwierzęcy wzór. Ile kosztuje?
Bluzka z Zary z przeceny

Bluzka z Zary z przeceny

Pandemia koronawirusa spowodowała ogromne problemy ekonomiczne. Z problemami borykają się już wielkie sklepy odzieżowe. Zamknięto galerie handlowe, nie wiadomo, kiedy znowu zaczną działać, więc sprzedaż całkowicie przeniosła się do sieci. Jednak Zara wychodzi do klientów i proponuje świetne okazje w sieci, a dodatkowo usprawniła zakupy online.

Dostawa do domu jest teraz darmowa. Został także wydłużony czas na zwrot towaru – klienci będą mieć na to aż 30 dni od momentu ponownego otwarcia sklepów stacjonarnych. Do tego na wiosennej przecenie można znaleźć prawdziwe perełki za niewielkie pieniądze.

Bluzka w wężowy wzór. Ile kosztuje?

Zwierzęce wzory ciągle są trendy i dlatego warto mieć w swojej szafie ubrania w taki print. Bluzkę w imitację skóry węża znajdziecie w ofercie Zary. To bardzo kusząca propozycja, bo cena niewielka, a efekt stylizacji z topem w roli głównej może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Bluzka z Zary za 25,90

Bluzka z Zary za 25,90

Szara bluzka w wężowy wzór została przeceniona z 59,90 zł na jedyne 25,90 zł. Można ją kupić w rozmiarach od S do XXL. Ciągle jest dostępna na stronie internetowej sklepu, ale, biorąc pod uwagę niską cenę bluzki, można się spodziewać, że szybko zniknie. Oprócz wersji w print węża, bluzkę można kupić także w kolorze szarym lub oliwkowym.

Z czym łączyć taki wzór? W zasadzie mamy nieograniczone możliwości. Klasycznie z bielą lub czernią, albo można poszaleć z neonami. Do tego top o prostym kroju sprawdzi się w stylizacjach o każdej porze roku oraz zarówno sportowych jak i eleganckich. Warto go mieć w swojej szafie, bo daje sporo możliwości, a cena bardzo kusząca.


Bluzka z Zary za 25,90

Bluzka z Zary za 25,90

Bluzka z Zary za 25,90

Bluzka z Zary za 25,90

Bluzka z Zary za 25,90

Bluzka z Zary za 25,90

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×