Szukaj

Żaklina z „Top Model” przeszła ekstremalną metamorfozę! W totalnie odmienionej fryzurze wygląda szałowo

Żaklina Ta Dinh metamorfoza

Żaklina Ta Dinh metamorfoza

Żaklina Ta Dinh przeszła wielką metamorfozę pod okiem mistrza fryzjerstwa – Łukasza Urbańskiego. W nowych włosach mogłaby jeszcze bardziej zawojować Top Model.

Żaklina Ta Dinh w mediach zaistniała dzięki udziałowi w 7. edycji Top Model. Odpadła w ósmym odcinku, jednak nie zrezygnowała z kariery w modelingu. W krótkim czasie odezwało się do niej kilka agencji, w tym Chili Models WarsawModel Werk, z którymi podjęła stałą współpracę.

Żaklina nietypową urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Wietnamu. Jej urok osobisty i pozytywne nastawienie do życia zjednały sobie nie tylko uczestników programu, ale i jego widzów, którzy nadal bardzo jej kibicują. Modelka chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami efektami niektórych sesji oraz szczegółami z życia codziennego. Dzisiaj udostępniła nagranie, na którym pochwaliła się nowym kolorem włosów.

Żaklina Ta Dinh z Top Model ma niebieskie włosy

Światowej sławy modelki często przechodzą różne metamorfozy, jednak ta, której poddała się Żaklina, jest naprawdę spektakularna. Dotychczas najczęściej zmieniała długość włosów, lecz pozostawała przy swoim naturalnym kolorze. Tym razem przeszła totalną przemianę pod okiem eksperta w dziedzinie fryzjerstwa – Łukasza Urbańskiego.

Włosy Ta Dinh zostały delikatnie skrócone, a z przodu wycieniowane tak, by tworzyły długą grzywkę, która okala twarz Żakliny. To jednak nie wszystko, ponieważ modelka przefarbowała się na niebiesko. Metamorfozę uzupełnił odpowiedni makijaż. Niebieska kreska na linii wodnej oka podkreśliła nową fryzurę 26-latki.

Kim jest Żaklina Ta Dinh?

Żaklina Ta Dinh pochodzi z Jeleniej Góry, jednak obecnie mieszka w Szwajcarii i Warszawie. Swoją nietypową urodę zawdzięcza mieszance polsko-wietnamskich genów. Ukończyła gimnazjum i dwie klasy liceum, jednak nie przeszkodziło jej to w realizowaniu marzeń. Uwielbia street wear, co można zauważyć na jej profilu na Instagramie. W trakcie show zaprzyjaźniła się z Michałem Pirógiem, który przywrócił ją do dalszej gry, gdy odpadła z programu po raz pierwszy.

Oprócz kariery w modelingu próbowała rozwijać swój talent muzyczny. Pojawiła się w jednym z teledysków rapera Smolastego, a później wypuściła własny utwór. W piosence Team banan wystąpili inni uczestnicy 7. edycji Top Model.

Jak wam się podoba Żaklina Ta Dinh w niebieskich włosach? Zdecydowalibyście się na taką przemianę?


Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh

Żaklina Ta Dinh

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×