Szukaj

Wiosenna ramówka TVP 2021: Roksana Węgiel zachwyciła w kreacji z kokardą. To jednak buty były „kropką nad i” jej stylizacji

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Wiosenna ramówka TVP 2021 pod znakiem gwiazd. Podczas prezentacji oferty programowej na najbliższy sezon pojawiła się cała plejada sław Telewizji Polskiej. Na czerwonym dywanie swoje kreacje dumnie prezentowały znane twarze stacji. Wśród nich bardzo wyróżniała się Roksana Węgiel, która w towarzystwie koleżanki zaprezentowała się w ciekawej stylizacji. Zwróciła na siebie całą uwagę fotoreporterów. Jak wyglądała?

Za nami prezentacja wiosennej ramówki stacji TVN, a teraz nadszedł czas na Telewizję Publiczną. Włodarze stacji zaprezentowali, co nowego czeka widzów w nadchodzącym sezonie. Na konferencji zorganizowanej 25 lutego, mogliśmy podziwiać gwiazdy stacji w pięknych stylizacjach. Uwagę fotoreporterów przykuła stylizacja Roksany Węgiel, która tego wieczoru zachwycała na czerwonym dywanie.

Roksana Węgiel na wiosennej ramówce TVP 2021

Roksana Węgiel odkąd zwyciężyła w The Voice Kids i reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji Junior stała się prawdziwą gwiazdą młodego pokolenia. W krótkim czasie zyskała całą rzeszę fanów, którzy z uwagą śledzą jej karierę. Życie nastolatki zmieniło się całkowicie, a ona zaczęła korzystać z możliwości, jakie się przed nią otworzyły.

Podczas pandemii koronawirusa nieco zwolniła, jednak jak się później okazało, było jej to bardzo potrzebne.

Na początku kwarantanny nadrobiłam szkołę, bo wcześniej miałam naprawdę mało czasu, żeby to wszystko ze sobą pogodzić. Dla mnie ten koronawirus to jest zbawienie. Nadrobiłam zaległości w nauce i wszystko pozdawałam. Zaczęłam też nawet bardziej niż przed kwarantanną pracować nad swoim wokalem, dużo ćwiczę, z nowych rzeczy chodzę na siłownię, tworzę nowe piosenki, sama zaczęłam pisać teksty – dla mnie to na plus – powiedziała w SE.

Mimo przerwy w pracy zawodowej Roksana zyskała nową możliwość. Otrzymała propozycję wzięcia udziału w 3. edycji programu Dance Dance Dance. Premierowy odcinek tanecznego show będzie można obejrzeć już 5 marca 2021 roku o godzinie 20:45 na antenie TVP2.

Roxie w programie wystąpi w parze ze swoją przyjaciółką, Oliwią Górniak i to ona właśnie towarzyszyła jej na wiosennej ramówce TVP 2021. Roksana na czerwonym dywanie pokazała się w czarnych, rockowych botkach oraz srebrnej sukience z wielką kokardą z przodu, którą zdobiły błyszczące złote i srebrne koła. Wokalistka stylizację uzupełniła minimalistycznym kompletem, który składał się z długich kolczyków i naszyjnika.

Roksana Węgiel - Wiosenna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel – Wiosenna ramówka TVP 2021

Więcej zdjęć Roxie z konferencji ramówkowej znajdziecie w naszej galerii. Jak oceniacie tę stylizację?


Roksana Węgiel - Wiosenna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel - Wiosenna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel- Wiosenna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel- Wiosenna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel - wiosenna ramówka TVP

Roksana Węgiel - wiosenna ramówka TVP

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×