Wybraliście najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy Wiktorów 2021. Kto triumfował, a komu poszło słabiej?

Wiktory 2021. Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

Wiktory 2021. Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy Wiktorów 2021. Wskazaliście je Wy – czytelnicy Jastrząb Post. Łącznie oddano ponad 30 tys. głosów.

Wiktory 2021 zostały już rozdane. W tym roku gala ich wręczenia odbyła się pierwszy raz od siedmiu lat. Wiktory powędrowały do szczęśliwych zwycięzców w aż czternastu prestiżowych kategoriach: „dziennikarz roku”, „aktor roku”, „aktorka roku”, „artysta sceny”, „twórca roku”, „osobowości roku”, „odkrycie roku”, „sportowiec roku”, „program telewizyjny roku”, „projekt internetowy roku”, „serial roku”, „Superwiktor” i „Wiktor publiczności”.

Na imprezie pojawiła się plejada gwiazd. Pełną galerię z ich kreacjami zobaczycie tutaj. Dużą część z nich zamieściliśmy na Instastory Jastrząb Post. Zapytaliśmy tam was o to, czy stroje poszczególnych sław są „hot” or „not”. Bardzo chętnie włączyliście się w zabawie.

Oddaliście głosy na następujące gwiazdy: Edytę Górniak, Katarzynę Cichopek, Maję Hyży, Tomasza Kammela, Karolinę Bielawską, Olka Sikorę, Joannę Moro, Aldonę Orman, Izabellę Krzan, Małgorzatę Opczowską, Małgorzatę Tomaszewską, Beatę Chmielowską-Olech. Które z nich najbardziej się wam spodobały?

Wiktory 2021. Najlepiej ubrane gwiazdy

Głosy na odpowiedź „hot” najsilniej dominowały w przypadku:

 • Olka Sikory (80 proc. „hot” do 20 proc. „not”),
 • Joanny Moro (78 proc. do 22 proc.),
 • Katarzyny Cichopek (73 proc. do 27 proc.),
 • Tomasza Kammela (67 proc. do 33 proc.),
 • Mai Hyży (63 proc. do 37 proc.),
 • Izabelli Krzan (61 proc. do 39 proc.),
 • Małgorzaty Opczowskiej (54 proc. do 46 proc.).

Zwycięzca, Olek Sikora, podbił galę w smokingu. Joanna Moro wybrała czarną sukienkę z wyciętym dekoltem. Dół jej kreacji wyeksponował jej nogę, ponieważ suknia była z jednej strony krótsza. Kasia Cichopek również zadała szyku. Pojawiła się w dwuczęściową kreacji. Biała góra odsłoniła ramiona, dekolt i plecy. Czarna spódnica z rozcięciem ją wyszczupliła, ale również dodała jej seksapilu. Więcej o jej stroju przeczytacie tutaj.

Wiktory 2021. Najgorzej ubrane gwiazdy

Słabiej poszło:

 • Małgorzacie Tomaszewskiej (51 proc. „not” do 49 proc. „hot”),
 • Karolinie Bielawskiej (57 proc. do 43 proc.),
 • Edycie Górniak (58 proc. do 42 proc.),
 • Beacie Chmielowskiej-Olech (66 proc. do 34 proc.),
 • Aldonie Orman (75 proc. do 25 proc.).

Ta część głosowania jest sporym zaskoczeniem. Gorzej zagłosowaliście m.in. na Miss World Karolinę Bielawską i Edytę Górniak. Najgorzej poszło jednak Aldonie Orman. Aktorka wybrała na tę okazję niebieską suknię z głębokim dekoltem i rozcięciem do uda. Nieco lepiej poradziła sobie Beata Chmielowska-Olech. Dziennikarka pojawiła się na gali w różowym komplecie, składającym się z marynarki i spodni. Edyta, która była trzecia od końca, wystąpiła na scenie w długiej, niebieskiej sukni z odsłoniętymi ramionami i rozcięciem do uda.

Wszystkie zdjęcia gwiazd wraz z wynikami głosowania zobaczycie w galerii.


Alek Sikora. Wiktory 2021

Alek Sikora. Wiktory 2021

Joanna Moro. Wiktory 2021

Joanna Moro. Wiktory 2021

Katarzyna Cichopek. Wiktory 2021

Katarzyna Cichopek. Wiktory 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×