Szukaj

Weronika Rosati olśniła w złotej sukni na Złotych Globach! Czerwony dywan należał do niej

Weronika Rosati – Złote Globy

Weronika Rosati – Złote Globy

Weronika Rosati od dawna pojawia się na branżowych imprezach w Hollywood. Dziś podzieliła się zdjęciami ze Złotych Globów, na których błyszczała dosłownie i w przenośni.

Weronika Rosati karierę zaczęła od epizodycznych scen w znanych polskich serialach. Dużą popularność przyniosła jej rola Ani w serialu M jak miłość, w którą wcielała się w latach 2002-2005. W 2018 roku ponownie dołączyła do obsady hitu TVP2.

W 2005 roku aktorka otrzymała niepowtarzalną okazję, aby pokazać swój talent szerokiej publiczności w filmie Patryka VegiPitbull. Później zagrała w serialu o tym samym tytule, dzięki czemu zaczęły spływać do niej nowe propozycje zawodowe.

Gwiazda spełnia się również prywatnie. W 2017 roku powitała na świecie Elizabeth, która lada moment będzie świętowała swoje 4. urodziny. Weronika jest samotną matką, jednak doskonale łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Często na planie zdjęciowym towarzyszy jej córeczka, która z podziwem przygląda się znanej mamie:

Ona już przyzwyczaja się do planów filmowych, jest brana do ról filmowych, albo wciska się na zdjęcie na planach sesji zdjęciowych, więc wchodzi w ten świat. Ale jeszcze jest mała i jak będzie starsza to podejmie swoje decyzje. Na pewno wzorem moich rodziców nie zabronię jej i nie będę jej narzucać tego, co powinna robić – wyznała Weronika w rozmowie z Jastrząb Post.

Weronika Rosati na Złotych Globach w złotej sukni

Artystka jest bardzo aktywna w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 300 tysięcy internautów, z którymi stara się utrzymywać stały kontakt. Rosati pokazuje, jak wygląda jej życie, które dzieli pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone.

Weronika zagrała również w filmach, które powstawały za oceanem. To tam grała u boku Nicolasa Cage’a w filmie Ostatnia misja USS Indianapolis, i to właśnie tam postanowiła zacząć budować swoje życie na nowo, po burzliwym rozstaniu z Andrzejem Śmigielskim.

Gwiazda szybko się zaaklimatyzowała w Los Angeles. Poznała nowych przyjaciół i zaczęła spełniać swój amerykański sen. W zeszłym roku miała zaszczyt wziąć udział w 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród filmowych w branży.

W rocznicę wydarzenia aktorka postanowiła opublikować na Instagramie kilka zdjęć wykonanych tego wieczoru. Na czerwonym dywanie pojawiła się w luźnej, złotej sukience wyszywanej cekinami. Do kreacji dobrała sandałki w tym samym kolorze. Całość dopełniła niewielką, czarną torebką.

Zdjęcia opatrzyła krótkim podpisem, w którym zdradziła, za czym tęskni najbardziej:

Rok temu miałam przyjemność być zaproszona na imprezę Golden Globów i telefon przypomniał mi te zdjęcia z tego dnia w roku 2020. To był cudowny wieczór. Tak diametralnie inny od wczorajszego wieczoru. Niech już ten chaos i piekielny rok minie byśmy mogli znowu zaznać spokoju i bezpieczeństwa, byśmy mogli być wśród ludzi, poznawać ludzi, cieszyć się życiem bez lęku. Wierze że jeszcze takie chwile wróca kiedy będziemy sie znowu bez probemów spotykać ze soba. Nie tylko w sytuacjach ekstremalnych i niebezpiecznych ale po ludzku, towarzysko.

Gwiazda przypomniała fotki z czerwonego dywanu, bo chciała przekazać światu chociaż kilka dobrych wspomnień w trudnym czasie:

Dodaje to zdjęcie, bo ma dobra energię i właśnie to chciałam dzisiaj wysłać w świat. A wy jak się czujecie z tym, co się dzieje w Polsce, na świecie?

Wierzymy, że już wkrótce marzenie Weroniki spełni się i wszystko wróci do normy. Internauci trzymają za nią kciuki, komplementując jej złoty look w hollywoodzkim stylu. Zdjęcia w galerii.


Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Weronika Rosati podczas 77. ceremonii wręczenia Złotych Globów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×