Szukaj

Cannes 2019. Weronika Rosati na czerwonym dywanie! Swoją kreacją idealnie wpisała się w panujące trendy!

Weronika Rosati pojawiła się podczas premiery filmu Rambo V w Cannes 2019. Na ten wieczór wybrała delikatną, dziewczęcą stylizację. Zobacz co wybrała na czerwony dywan.
Weronika Rosati w Cannes 2019

Polska reprezentacja na Festiwalu Filmowym w Cannes 2019 w piątek powiększyła się o kolejną gwiazdę. Na czerwonym dywanie rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere, w dzień premiery Rambo V w Cannes,  pojawiła się Weronika Rosati.

Trzeba przyznać, że tą stylizacją polska aktorka idealnie wpisała się w trendy panujące na czerwonym dywanie. Gwiazda zdecydowała się bowiem na jasną, dziewczęcą sukienkę, długą do ziemi, z głębokim dekoltem i paskiem w talii, która przylegała do ciała, a jednocześnie eksponowała jej doskonałą figurę. Dobrała do niej wysokie, złote sandałki na obcasie.

Rosati postawiła też na biżuterię, która pięknie zdobiła jej głęboki dekolt. Dziewczęcego charakteru całej stylizacji dodał też delikatny makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta i podkreślone grubą kreską oko. Weronika zdecydowała się na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy w hollywoodzkim stylu.

Jak wyglądała? Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Wielka akcja ratunkowa na czerwonym dywanie w Cannes! Dzięki szybkiej interwencji gwiazd udało się uniknąć katastrofy!

Zobacz: Wow! Małgorzata Kożuchowska w Cannes olśniła stylizacją! Wyglądała jak demon seksu! Za kulisami brylowała z Agnieszką Dygant!

Zobacz: Cannes 2019. Kendall Jenner w kreacji z H&M! Tylko patrzeć jak zniknie ze sklepów!


Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?

×