Najodważniejsza stylizacja na Off Camera 2017: Weronika Rosati w prześwitującej kreacji na czerwonym dywanie

Weronika Rosati na Off Camera 2017

Weronika Rosati na Off Camera 2017

Stylizacja Weroniki Rosati na finale OFF Camera 2017

W pierwszy weekend maja odbyło się uroczyste zakończenie dziesiątej już edycji krakowskiego festiwalu filmowego, OFF Camera 2017. To wyjątkowe i ważne wydarzenie dla filmowego środowiska, nic więc dziwnego, że przyciągnęło tłumy znanych i lubianych. Tych związanych z filmem i tych pracujących w telewizji, a także takich, którzy po prostu kochają kino.

Pośród gości, na gali pojawiła się Weronika Rosati. Aktorka jak zwykle nie rozczarowała swoim wyglądem, a jej stylizacja podbiła serca fotoreporterów i fanów. Gwiazda Obławy miała na sobie odważnie prześwitującą, białą sukienkę z koronki przed kolano. Musimy przyznać, że biały to zdecydowanie jej kolor, a fakt, że kreacja sporo odsłaniała wcale nie zaszkodził – kolor wspaniale kontrastował z opaloną skórą Weroniki.

Rosati uzupełniła suknię szpilkami w kolorze nude oraz torebką z podobnymi elementami. Całą stylizację dopełniła swobodnie rozpuszczonymi włosami i wyjątkowo subtelnym, delikatnym makijażem.

Całość oceniamy bardzo pozytywnie – Rosati ubrała się z klasą i wdziękiem, nie gubiąc jednak nutki kokieterii.

Zobacz: Gwiazdy na finale festiwalu Off Camera 2017 w Krakowie: Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin, Weronika Rosati, Magdalena Boczarska

Koronkowa sukienka Weroniki Rosati

Koronkowa sukienka Weroniki Rosati

Weronika Rosati z cielistą torebką

Weronika Rosati z cielistą torebką


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×