Szukaj

Weronika Rosati w sukience z sieciówki zrobiła furorę na festiwalu w Wenecji! Ile kosztuje to cudo?

Weronika Rosati w Wenecji

Weronika Rosati w Wenecji

Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji zachwyca kreacjami. Gwiazda na czerwonym dywanie pojawiła się w sukience z sieciówki. Ile za nią zapłaciła?

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kinematografii. Mawia się, że jest to wstęp do Oscarów, co idealnie sprawdziło się w zeszłym roku w przypadku filmu Boże Ciało w reżyserii Jana Komasy. Produkcja stała się wielkim hitem i otrzymała nominację do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Impreza na światowym poziomie jest nie tylko przeglądem aktualnych trendów, ale także okazją do tego, by zobaczyć gwiazdy największego formatu w niebywałych kreacjach.

W tym roku festiwal w Wenecji jest jednym z niewielu, które organizatorzy zdecydowali się zorganizować w sposób tradycyjny. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa cały czas obowiązują bowiem surowe normy sanitarne. Na 77. edycji nie zabrakło oczywiście polskiego akcentu. Na wyspie Lido widzowie ocenią reżyserski debiut duetu – Małgorzata Szumowska i Michał Englert. Śniegu już nigdy nie będzie to pierwszy polski film od 5 lat, który zostanie pokazany w konkursie głównym festiwalu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd, które promowały swoje dzieło.

Weronika Rosati na festiwalu w Wenecji w sukni z sieciówki

Jedną z najjaśniej świecących gwiazd na czerwonym dywanie jest zdecydowanie Weronika Rosati. Aktorka przyciąga obiektywy wszystkich fotoreporterów. Została już ona doceniona przez magazyn Elle, jako jedna z najlepiej ubranych kobiet. Nie można się temu dziwić, bo każda jej kolejna kreacja jest po prostu zachwycająca. Pierwszego dnia miała ona na sobie prostą i skromną suknię z wizerunkiem Marylin Monroe. Wieczorem nie zawiodła jeśli chodzi o kolejną stylizację. Pastelową i bardzo delikatną suknię stworzyła dla niej jej mama -Teresa Rosati. Zdjęcia polskiej aktorki szybko obiegły światowe media. Wszyscy zachwycali się zarówno jej urodą jak i cudowną sukienką.

Weronika kolejnego dnia również zachwyciła wszystkich zgromadzonych, gdy na czerwonym dywanie pojawiła się w czarnej rozkloszowanej sukni. Możemy tutaj zobaczyć sporo tiulu, oraz koronki. Gwiazda prezentuje się zachwycająco.

Sukienka Weroniki pochodzi ze sklepu Pinko i kosztuje bagatela 2510 zł. Chociaż cena nie należy do niskich to, jak na czerwony dywan jest bardzo osiągalna.


Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji

Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji

Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji

Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji

Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji

Weronika Rosati na Festiwalu w Wenecji

Dodaj komentarz

  • MILILI pisze:

    Ciąg dalszy nachalnej promocji pozbawionej talentu celebrytki, przejrzyjcie sobie strony zagranicznych mediów: NIKT NIE WSPOMINA O ROSATI. Jedynie włoskie ELLE, ale oni akurat pokazali wszystkie kreacje z czerwonego dywanu.

  • Gość pisze:

    Sieciówki? Chyba jakiś żart

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×