Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

Zdjęcie (1) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[1/10] Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (2) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[2/10]

Zdjęcie (3) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[3/10] Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (4) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[4/10] Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (5) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[5/10] Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (6) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[6/10] Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (7) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[7/10] Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (8) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[8/10] Weronika Książkiewicz promuje Planetę Singli 3 w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (9) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[9/10] Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (10) Weronika Książkiewicz chyba zwariowała! Nie uwierzycie w jakich butach wpadła do „Dzień Dobry TVN”. Jest środek zimy!

[10/10] Stylizacja Weroniki Książkiewicz w Dzień Dobry TVN

Komentarze

×