Szukaj

Ida Nowakowska będzie najseksowniejszą prowadzącą w historii Eurowizji! Tak wygląda jej kreacja na wielki finał!

Ida Nowakowska, kreacja na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska, kreacja na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska na Eurowizji Junior 2019 wystąpi w aż dwóch kreacjach. Pierwsza z nich robi spore wrażenie. Jest bardzo kobieta i zmysłowa, a odpowiada za nią sama Viola Piekut. Zobacz, w czym gwiazda TVP poprowadzi wielkie międzynarodowe widowisko.

Już 24 listopada oczy całej Europy skierowane będą na Polskę. To właśnie na Śląsku, w Gliwicach, odbędzie się 16. edycja konkursu Eurowizji Junior, którego gospodarzami zostali Olek Sikora i Ida Nowakowska.

Uczestniczka pierwszej polskiej edycji You Can Dance, a obecnie prezenterka TVP, jest już praktycznie gotowa do poprowadzenia wielkiego muzycznego widowiska. Przynajmniej jeśli chodzi o strój. Czy przyćmi Roksanę Węgiel? Przypomnijmy: Roksana Węgiel wybrała sukienkę na Eurowizję Junior 2019. Nie za odważna?

W czym Ida Nowakowska wystąpi na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach?

Ida Nowakowska na Eurowizji Junior 2019 wystąpi w niebieskim kostiumie, który specjalnie dla niej przygotowała jedna z najbardziej rozchwytywanych projektantek w kraju – Viola Piekut. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z przymiarek. Chociaż kreatorka trendów nie zdradziła, że chodzi o Eurowizję, nieco bardziej wylewny był nasz informator:

Tak, jest to kreacja, w której Ida wystąpi na Eurowizji Junior. Ale niejedyna. Na scenie pojawi się w czymś jeszcze. Obecnie jest na etapie przygotowywania drugiego, ciemnoróżowego „outfitu”, nad którym również czuwa Viola. Na pewno będzie to coś bardzo efektownego, coś co podkreśli jej figurę i wydobędzie naturalne piękno – zdradziła nam osoba z otoczenia prezenterki.

Pierwsza kreacja Idy zmysłowo odsłania jej ramiona i podkreśla talię. Jest też spory ukłon w stronę trendu utrzymującego się od dłuższego czasu – szerokich nogawek, spod których zadziornie wystają złote szpilki w szpic.

Zobacz: Marcelina Zawadzka będzie w szoku po tym, co powiedziała Ida Nowakowska! Przyjaciółki czy rywalki?

Kreacja Idy Nowakowskiej na Eurowizję Junior. Opinie internautów

Jak kreację Idy Nowakowskiej na Eurowizję Junior 2019 ocenili internauci? Wśród komentarzy na próżno szukać słów krytyki. Wszyscy sympatycy obserwujący profil Violi Piekut na Instagramie są zachwyceni strojem, jaki przygotowała dla prowadzącej międzynarodowy konkurs:

  • Niesamowite. Niedługo słów mi zabraknie do komentowania.
  • Nieporównywalnie piękne. Boskie.
  • Uwielbiam ten kolor. Ida wygląda w nim świetnie.

Przypomnijmy, że na Eurowizji Junior 2019 wystąpią artyści z 19 krajów. Reprezentantką Polski została 12-letnia Viki Gabor z piosenką Superhero. Już teraz mówi się, że to właśnie nasza propozycja ma największe szanse na zwycięstwo, co byłoby nie lada wyczynem – dotychczas żaden kraj na dziecięcej Eurowizji nie triumfował dwa razy z rzędu.

Zobacz: Viki Gabor wypuściła swój hit „Superhero” w całości po angielsku! Brzmi lepiej niż wersja na Eurowizję Junior 2019?


Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska w kreacji na Eurowizję Junior 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×