Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz
Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz

Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz

Bronisław Opałko nie żyje. Zmarł kultowy polski kabareciarz

Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w social mediach! Nie musiał długo czekać na odpowiedź. „Skończ kombinować!”
Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w social mediach! Nie musiał długo czekać na odpowiedź. „Skończ kombinować!”

Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w social mediach! Nie...

Kamil Durczok skarży się na byłą dziewczynę w...

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro
Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek i Joanny Krupy! Robi się ostro

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie kłótni Małgorzaty Rozenek...

Kinga Rusin nie wytrzymała! Zabrała głos w sprawie...

Dziś niedziela, 19.08.2018

Okładka drugiego numeru polskiego Vogue właśnie zadebiutowała! Internauci zachwyceni: „O wiele lepsza”
Okładka drugiego numeru Vogue Polska

Kiedy pojawiły się pierwsze plotki o powstaniu polskiej wersji VOGUE, fani mody oszaleli z radości. Nie od dziś wiadomo, że VOGUE jest wyznacznikiem luksusu i prestiżu, a na jego okładkach na całym świecie pozują najpiękniejsze, najbardziej wpływowe kobiety i gwiazdy, stałe bywalczynie salonów i wybiegów mody. Niestety, pierwsza okładka kultowego magazynu mocno zawiodła wielu wielbicieli wydawnictwa.

Są gusta i guściki, ale fani wyraźnie podzielili się na dwa obozy. Jedni chwalili inteligentny humor i wykonanie, inni krytykowali krzywy kadr, pospolite ujęcie, stylizacje Małgorzaty Beli i Anji Rubik… W sieci natychmiast, niczym grzyby po deszczu, zaczęły wyrastać memy i zabawne komplikacje, przedstawiające zmodyfikowaną okładkę. Szum prędko ustał, ale niesmak pozostał i oczekiwanie na drugą okładkę przebiegało w dość nerwowej atmosferze. Po jej debiucie na szczęście nie było już tak nerwowo.

Tym razem możemy podziwiać typowy portret. Piękna Eva Herzigova w eleganckiej, choć wygodnej stylizacji pozuje przed obiektywem z niesłychaną naturalnością. Utrzymana w ciepłych barwach koncepcja sesji zachęca do sięgnięcia po magazyn, a piękność ze zdjęcia patrzy na czytelnika zalotnie, niemal zapraszająco. Ta okładka zdecydowanie bardziej przypadła do gustu fanom, którzy zalali profil magazynu pochlebnymi komentarzami:

  • Byłam ciekawa waszego wyboru co do drugiego numeru No i cóż tu więcej powiedzieć :po prostu klasa!

  • Okładka lepsza niż pierwsza …

  • Wspaniała okładka

  • Piękna i bardzo przyciągająca okładka 🙂

  • O wiele lepsza!

  • Wow! Robi wrażenie!

Jak widać Evie udało się podbić serca czytelników. A wam? Jak się podoba?

Okładka „Vogue Polska” nie wszystkim przypadła do gustu, za to zdjęcie Kasi Sokołowskiej z magazynem wbiło fanów w fotel: „Teraz to może i kupię”

Polski „Vogue” oszczędzał na sesjach? Nie uwierzycie jak powstało zdjęcie Moniki Brodki

Kontrowersyjna okładka „Vogue Polska” kontra reszta świata. Tak wyglądały premierowe wydania w pozostałych 21 krajach!Czy podoba ci się pierwsza okładka magazynu „Vogue Polska”?

Komentarzy: 6


Gość | 24 marca 2018, 16:55

Po pierwszym totalnie kiepskim i co tu dużo mówić, bardziej politycznym niż modowym numerze nie mam ochoty sięgnąć po kolejne numery. Wstępniak redaktora naczelnego na poziomie gimbazy i niemiecka narracja zniechęciły. Chyba nie tylko mnie, bo na półkach zalega 2 numer .


Ola | 19 marca 2018, 13:49

Pierwsza okładka polskiej edycji Vogue’a wzbudziła niemałą kontrowersje i raczej negatywne odczucia (m.in przez skojarzenia z komunizmem), dlatego całkowicie niezrozumiały staje się fakt umieszczenia na drugiej okładce nie polskiej modelki. Nie kwestionuje piękna Evy Herzingovej jednak okładka z jej udziałem mogła by ukazać się w późniejszym czasie. Drugie wydanie polskiego Vogue’a powinno w jakimś stopniu „naprawić” negatywne wrażenie poprzedniego historycznego numeru. Jednak tak się nie stało. Pomimo tego,że okładka z Herzingovą jest ładniejsza niż poprzednia nie jest niczym specjalnym, większość ludzi oczekiwało okładki polskiej, autorstwa polskiego fotografa i z udziałem polskiej modelki. Niefortunne wybory i spełnianie marzeń redaktora naczelnego mogą stać się początkiem końca polskiej edycji Vogue’a.


Gość | 14 marca 2018, 18:39

Szału nie robi, ale dużo lepsza niż poprzedni gniot.
Polecam postawić na reklamę Polskich marek i nazwisk!


Gość | 13 marca 2018, 19:48

Z całą sympatią do magazynu Vogue i jego Polskiej wersji, ale pierwsza okładka była o wiele lepsza, nasza, Polska. Miałem nadzieję, że na kolejnych będą również polskie modelki, bądź polskie znane osobistości.


Gość | 12 marca 2018, 17:46

Okładka o niebo lepsza niż ta pierwsza.


Remigiusz Włast Matuszak | 12 marca 2018, 16:11

Dobrze że Herzigova nie posłanka Lichocka z PiS


Dodaj komentarz
×