Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Okładka drugiego numeru polskiego Vogue właśnie zadebiutowała! Internauci zachwyceni: „O wiele lepsza”Okładka drugiego numeru Vogue Polska

Kiedy pojawiły się pierwsze plotki o powstaniu polskiej wersji VOGUE, fani mody oszaleli z radości. Nie od dziś wiadomo, że VOGUE jest wyznacznikiem luksusu i prestiżu, a na jego okładkach na całym świecie pozują najpiękniejsze, najbardziej wpływowe kobiety i gwiazdy, stałe bywalczynie salonów i wybiegów mody. Niestety, pierwsza okładka kultowego magazynu mocno zawiodła wielu wielbicieli wydawnictwa.

Są gusta i guściki, ale fani wyraźnie podzielili się na dwa obozy. Jedni chwalili inteligentny humor i wykonanie, inni krytykowali krzywy kadr, pospolite ujęcie, stylizacje Małgorzaty Beli i Anji Rubik… W sieci natychmiast, niczym grzyby po deszczu, zaczęły wyrastać memy i zabawne komplikacje, przedstawiające zmodyfikowaną okładkę. Szum prędko ustał, ale niesmak pozostał i oczekiwanie na drugą okładkę przebiegało w dość nerwowej atmosferze. Po jej debiucie na szczęście nie było już tak nerwowo.

Tym razem możemy podziwiać typowy portret. Piękna Eva Herzigova w eleganckiej, choć wygodnej stylizacji pozuje przed obiektywem z niesłychaną naturalnością. Utrzymana w ciepłych barwach koncepcja sesji zachęca do sięgnięcia po magazyn, a piękność ze zdjęcia patrzy na czytelnika zalotnie, niemal zapraszająco. Ta okładka zdecydowanie bardziej przypadła do gustu fanom, którzy zalali profil magazynu pochlebnymi komentarzami:

  • Byłam ciekawa waszego wyboru co do drugiego numeru No i cóż tu więcej powiedzieć :po prostu klasa!

  • Okładka lepsza niż pierwsza …

  • Wspaniała okładka

  • Piękna i bardzo przyciągająca okładka 🙂

  • O wiele lepsza!

  • Wow! Robi wrażenie!

Jak widać Evie udało się podbić serca czytelników. A wam? Jak się podoba?

Okładka „Vogue Polska” nie wszystkim przypadła do gustu, za to zdjęcie Kasi Sokołowskiej z magazynem wbiło fanów w fotel: „Teraz to może i kupię”

Polski „Vogue” oszczędzał na sesjach? Nie uwierzycie jak powstało zdjęcie Moniki Brodki

Kontrowersyjna okładka „Vogue Polska” kontra reszta świata. Tak wyglądały premierowe wydania w pozostałych 21 krajach!

Czy podoba ci się pierwsza okładka magazynu „Vogue Polska”?Komentarzy: 6


Gość | 24 marca 2018, 16:55

Po pierwszym totalnie kiepskim i co tu dużo mówić, bardziej politycznym niż modowym numerze nie mam ochoty sięgnąć po kolejne numery. Wstępniak redaktora naczelnego na poziomie gimbazy i niemiecka narracja zniechęciły. Chyba nie tylko mnie, bo na półkach zalega 2 numer .


Ola | 19 marca 2018, 13:49

Pierwsza okładka polskiej edycji Vogue’a wzbudziła niemałą kontrowersje i raczej negatywne odczucia (m.in przez skojarzenia z komunizmem), dlatego całkowicie niezrozumiały staje się fakt umieszczenia na drugiej okładce nie polskiej modelki. Nie kwestionuje piękna Evy Herzingovej jednak okładka z jej udziałem mogła by ukazać się w późniejszym czasie. Drugie wydanie polskiego Vogue’a powinno w jakimś stopniu „naprawić” negatywne wrażenie poprzedniego historycznego numeru. Jednak tak się nie stało. Pomimo tego,że okładka z Herzingovą jest ładniejsza niż poprzednia nie jest niczym specjalnym, większość ludzi oczekiwało okładki polskiej, autorstwa polskiego fotografa i z udziałem polskiej modelki. Niefortunne wybory i spełnianie marzeń redaktora naczelnego mogą stać się początkiem końca polskiej edycji Vogue’a.


Gość | 14 marca 2018, 18:39

Szału nie robi, ale dużo lepsza niż poprzedni gniot.
Polecam postawić na reklamę Polskich marek i nazwisk!


Gość | 13 marca 2018, 19:48

Z całą sympatią do magazynu Vogue i jego Polskiej wersji, ale pierwsza okładka była o wiele lepsza, nasza, Polska. Miałem nadzieję, że na kolejnych będą również polskie modelki, bądź polskie znane osobistości.


Gość | 12 marca 2018, 17:46

Okładka o niebo lepsza niż ta pierwsza.


Remigiusz Włast Matuszak | 12 marca 2018, 16:11

Dobrze że Herzigova nie posłanka Lichocka z PiS


Dodaj komentarz
×