Szukaj

Viki Gabor w młodzieżowej stylizacji w „Dzień Dobry TVN”. Wreszcie wygląda na swoje 12 lat

Viki Gabor - DDTVN

Viki Gabor - DDTVN

Viki Gabor, w niedzielę gościła w Dzień Dobry TVN. Przed studiem czekali na nią fotoreporterzy, którym cierpliwie pozowała do zdjęć. Jak wyglądała?

Viki Gabor, chociaż ma dopiero 12 lat, już przeszła do historii. Zwyciężyła w Eurowizji Junior 2019, a Polska tym samym jako pierwszy kraj na świecie, dwukrotnie z rzędu wygrała ten muzyczny konkurs. Sukces oprócz tego, że przyniósł nastolatce główną wygraną, otworzył jej drzwi do kariery i sprawił, że stała się bardzo rozpoznawalna.

Viki Gabor w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądała?

Od tego momentu, nastolatka nie tylko zaczęła koncertować, tak jak w sylwestra, gdy występowała w Zakopanem, ale także udziela wywiadów, w których opowiada o swojej muzyce. W niedzielę pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN i oczarowała wiernych widzów programu.

To oni na Instagramie Dzień Dobry TVN, pod adresem nastolatki, nie szczędzili komplementów:

  • Śliczna i bardzo zdolna dziewczyna ❤️Na scenie zachowuje się jakby się na niej urodziła. Kamera ją kocha! Świetne wyczucie stylu 🙂 Oby dobre anioły czuwały nad nią i chroniły w tym wielkim świecie showbiznesu:) Ten diament trzeba szlifować! Brawo Viki!
  • Super dziewczyna… Piękny głos, kibicuje.
  • Uwielbiamy.

Gabor pięknie wyglądała nie tylko w studiu, ale także wtedy kiedy je opuściła. Tam czekali na nią fotoreporterzy, którym cierpliwie pozowała do zdjęć. Zresztą nie ma się co dziwić, Viki tego dnia zaprezentowała się wspaniale. Ubrała się w nieco za dużą kurtkę w kratkę, do której dopasowała jeansowe spodnie, podwinięte w nogawkach, a także skórzane buty. Zrezygnowała z makijażu i postawiła na rozpuszczone włosy.

v

Viki Gabor wychodzi z DDTVN

W takim wydaniu zaprezentowała się stylowo, tak jak inne nastolatki w jej wieku.

Zobacz: Alicja Majewska i Urszula Dudziak oceniły sukces 12-letniej Viki Gabor. Obie mają bardzo rozbieżne opinie [WIDEO]


Viki Gabor wychodzi z DDTVN

Viki Gabor wychodzi z DDTVN

Viki Gabor bez makijażu wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Viki Gabor bez makijażu wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Viki Gabor wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Viki Gabor wychodzi ze studia Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×