Viki Gabor buszuje w centrum handlowym. Zabrała starsza siostrę. Są tak podobne, że ciężko je odróżnić

Viki Gabor na zakupach

Viki Gabor na zakupach

Viki Gabor wybrała się na zakupy. Towarzyszyła jej starsza siostra Melisa. Nastolatki postawiły na podobne stylizacje. Jak wyglądały?

Viki Gabor jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Najpierw w The Voice Kids zachwyciła jurorów swoim głosem, a potem decyzją widzów Telewizji Polskiej została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji Junior w Gliwicach. Okazała się bezkonkurencyjna. Zapewniła nam drugie z rzędu zwycięstwo.

Nastolatka od tamtego momentu idzie jak burza. W krótkim czasie zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują jej kolejnych singli. Zarówno Superhero, jak i Ramię w ramię z Kayah odniosło ogromny komercyjny sukces i ugruntowało jej pozycję na rynku muzycznym. Mimo młodego wieku Viki doczekała się także nominacji do Fryderyka.

Gabor jest także aktywna w social mediach. Właśnie zdradziła fanom, że lubi zakupy. Wybrała się na nie ze starszą siostrą. Jak wyglądały?

Viki Gabor ze starszą siostrą na wspólnych zakupach. Takie same stylizacje

Viki Gabor ma siostrę, która bardzo ją wspiera od początku kariery. Melisa Gabor jest starsza od zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 o cztery lata. Podobnie jak młodsza siostra, uwielbia muzykę. W rozmowie z Plejadą Viki zdradziła, że razem piszą i komponują utwory.

Bardzo mnie w tym wszystkim wspiera. Razem ze mną komponuje. Jest w moim świecie i wie, jak to wszystko wygląda. Pomaga mi i wspiera. Jest po prostu super. Cieszę się, że mam taką siostrę, która ze mną pisze i rozumie te wszystkie sprawy — powiedziała Viki w wywiadzie z Plejadą.

Melisa nie planuje jednak pojawić się na scenie jako wokalistka.

Ona nie czuje, że śpiewanie to jej rzecz, wstydzi się występować na koncertach. Ale tworzymy razem. Wspólnie stworzyłyśmy Hot 16 Challenge 2 (…) Cały czas robimy jakieś nowe rzeczy i piosenki. Pracujemy razem, po prostu — wyznała Viki w tej samej rozmowie.

Wygląda na to, że dziewczyny bardzo lubią spędzać ze sobą czas, bo nie tylko pracują nad nową muzyką, ale też oddają się różnym rozrywkom. Viki właśnie wyznała, że razem poszalały na zakupach.

Viki i Melisa wybrały takie same stylizacje. W identycznych sportowych butach, dżinsach i pikowanych kamizelkach z pewnością czuły się bardzo swobodnie. Są też do siebie bardzo podobne. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Viki Gabor na zakupach z siostrą

Viki Gabor na zakupach z siostrą

Viki Gabor na zakupach z siostrą

Viki Gabor na zakupach z siostrą

Viki Gabor na zakupach z siostrą

Viki Gabor na zakupach z siostrą

Komentarze

 • Gość pisze:

  I te oburzone straszę osoby w kom XDDDDDDD następnym razem jeśli macie obrażać Viki Roxie czy Bóg wie kogo wy jeszcze nie lubicie to się doinformujce bo tak się rodzą plotki <3

 • Ja pisze:

  A ja sięgam pamięcią kiedy to w jakiej to melodii śpiewał Jarek Weber wygrał pierwsza edycję Droga Do Gwiazd piękny unikatowy chrypiący głos zmarnowali chlopaka a tyle tv Polska mu obiecała nagranie płyty itp zniknął jak banka mydlana a zrobił by naprawdę wielka karierę szkoda

 • Gosc pisze:

  A dla mnie gwiazdy są tylko na niebie …

 • Gosc pisze:

  Jak słyszę o niej gwiazda to mnie mdli do gwiazdy jej jeszcze daleko wydaje juz zarobiona kasę pewnie urwała się z lekcji albo wcale nie poszła bo po co gwiazduuunia

 • Kojak pisze:

  Za naukę się weź, a nie fotki w sklepie strzelaj. Bo dzieci w twoim wieku uczą się a nie kupija nauki od nauczycieli

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×