Szukaj

Viki Gabor naśladuje styl Edyty Górniak! Niewiarygodne, jak ubrała się na preselekcje do Eurowizji Junior 2020

Edyta Górniak, Viki Gabor

Edyta Górniak, Viki Gabor

Viki Gabor i Edyta Górniak zasiadły w jury preselekcji na Eurowizję Junior 2020. Młoda gwiazda wyraźnie zainspirowała się trendami, jakie w ostatnim czasie wyznacza diwa. W końcu jeśli brać przykład to tylko z najlepszych.

Edyta Górniak od lat błyszczy na polskiej scenie. Czas ucieka, a ona wciąż wygląda jak milion dolarów. Jej występy przyciągają tłumy, każdy singiel ląduje w rozgłośniach radiowych, a kilka utworów trafiło nawet na zagraniczne listy przebojów. Wielu uważa, że podobny sukces odniesie Viki Gabor.

Nastolatka, podobnie jak Górniak, zyskała ogromną sławę po występie na Eurowizji, tyle że dziecięcej. Lada dzień Viki wyda swoją debiutancką płytę, która ma szansę stać się sprzedażowym hitem – kto wie, być może takim samym jak 25 lat temu Dotyk. Zanim jednak krążek trafi na sklepowe półki, dostrzegliśmy u Gabor kolejny akcent, który pięknie nawiązuje do Górniak.

Viki Gabor inspiruje się stylem Edyty Górniak. Ona też chce być w kolorze lime

Edyta i Viki wspólnie zasiadły w gronie jurorów wybierających polską piosenkę na tegoroczną Eurowizję Junior. Wokalistki, razem z Piotrem Rubikiem, oceniały popisy kandydatów, którzy walczą o awans do finału krajowych eliminacji odbywających się pod szyldem programu Szansa na sukces. To, co przykuło uwagę, to identyczne kolorystycznie stylizacje piosenkarek. Ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że 13-latkę i jej stylistę zainspirował wygląd diwy.

Górniak od dawna nosi elementy nawiązujące do jej nowego singla Lime. Na nagraniach do The Voice of Poland pojawiła się w naszyjniku ze złotymi literami ułożonymi w tytuł wakacyjnego hitu, z kolei w Jakiej to melodii? miała na sobie efektowne szpilki w jaskrawożółtym odcieniu. Chętnie też sięga po limonkowe lub cytrynowe dodatki w stylizacjach – w ten estetyczny sposób promuje swoje dzieło. Jej nowy wizerunek stał się na tyle ciekawy, że zaczęli z niego czerpać garściami inni spece od wizerunku.

Na przesłuchaniach do dziecięcej Eurowizji diwa zasiadła na kanapie ubrana w cygaretki w pastelowym odcieniu. Na niemal identyczny kolorystyczny element zdecydowała się Gabor, nad której image’em czuwa doświadczony stylista. Można odnieść wrażenie, że ubierając nastolatkę w żółtą marynarkę, zainspirował się właśnie ostatnimi wcieleniami Edyty.

Czy to oznacza, że styl lime wkrótce stanie się największym hitem stołecznych salonów?

Kto w jury eliminacji na Eurowizję Junior 2020?

Wśród gwiazd, które wyłonią polską piosenkę na dziecięcą Eurowizję, znaleźli się m.in. Marina Łuczenko, Kasia Łaska, Michał Wiśniewski, CleoGromee, Edyta Górniak i Viki Gabor.


Viki Gabor i Edyta Górniak na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020

Viki Gabor i Edyta Górniak na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020

Viki Gabor i Edyta Górniak na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020

Viki Gabor i Edyta Górniak na preselekcjach do Eurowizji Junior 2020

Viki Gabor w żółtej marynarce

Viki Gabor w żółtej marynarce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×