Szukaj

Magda Mołek na prezentacji ramówki TVN-u pojawiła się w ciekawej kreacji. Wyglądała jak księżniczka

Magda Mołek poprowadziła wiosenną ramówkę TVN 2020. Gwiazda wystąpiła w pięknej kreacji w kolorze liliowym.
Magda Mołek - TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - TVN wiosenna ramówka 2020

Kalendarzowa zima będzie z nami jeszcze przez kilka tygodni, ale w show-biznesie trwają prężne przygotowania do sezonu wiosna-lato. Wszyscy zdążyli już otrząsnąć się z poświątecznego lenistwa i zakasali rękawy do pracy. Ramówka TVN na wiosnę 2020 zgromadziła w jednym miejscu największe gwiazdy stacji. Zaprezentowano cały wachlarz propozycji, jakie będą czekały na widzów już od marca przez kolejne kilka miesięcy. Na antenę wrócą m.in. Ameryka Express, Kuchenne rewolucje oraz Milionerzy. Zobaczymy także dwa nowe seriale – Motyw oraz Kod genetyczny.

Magda Mołek na wiosennej ramówce TVN 2020

Magda Mołek na wiosennej ramówce TVN 2020 zadała szyku występując w bardzo eleganckiej stylizacji. Dziennikarka wybrała dla siebie dość oryginalną kreację w kolorze liliowym, czym zaskoczyła wszystkich podczas prezentacji programów na sezon wiosna-lato 2020. Jak wyglądała?

Sezon towarzyski w Polsce o tej porze roku otwierają zawsze prezentacje programów stacji telewizyjnych na nadchodzące miesiące. W tym roku otworzyła go stacja TVN swoją wiosenną ramówką, pękającą w szwach od największych gwiazd. Nie mogło oczywiście zabraknąć Magdy Mołek, która podczas prezentacji nowych programów i seriali pojawiła się w bardzo oryginalnej stylizacji.

Magda Mołek i Piotr Kraśko na scenie - TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek i Piotr Kraśko na scenie – TVN wiosenna ramówka 2020

Jej sukienka do kostek wywołała dość duże poruszenie. Całość utrzymana w jednolitym, liliowym kolorze. Na obu rękawach miała pokaźne bufki. Z tego co zdążyliśmy zauważyć, gwiazdy ostatnio bardzo lubią takie ozdoby. Anna Starmach również wystąpiła w sukience z takimi wykończeniami.

Całość stylizacji została dopełniona butami we wzór w zebrę na wysokiej szpilce. Gwiazda postawiła na luźną fryzurę. Natomiast jej makijaż był dopasowany do sukienki i utrzymywał się w różowo-liliowych barwach. Ta stylizacja na pewno na długo pozostanie w pamięci.


Magda Mołek i Piotr Kraśko - TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek i Piotr Kraśko - TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - kreacja, TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - kreacja, TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - makijaż, TVN wiosenna ramówka 2020

Magda Mołek - makijaż, TVN wiosenna ramówka 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×