Córeczka Khloe Kardashian w luksusowym stroju kąpielowym. Za to mini ubranko trzeba słono zapłacić

Khloe Kardashian z córką True

Khloe Kardashian z córką True

Córka Khloe Kardashian od najmłodszych lat nosi ubrania z najwyższych półek. Nawet w czasie kwarantanny odpoczywa w luksusowym stroju kąpielowym. Jeszcze chwila i True Thompson wyrośnie na nową dziecięcą ikonę stylu.

Dzieci Kardashianów powoli opanowują show-biznes. Tym razem na tapecie jest słodka True – córeczka Khloe i koszykarza Tristiana Thompsona. Dziewczynka przyszła na świat dwa lata temu i już zyskała ogromną sympatię fanów najsłynniejszego celebryckiego klanu. Jej zdjęcia cieszą się sporą popularnością w sieci. Każda kolejna publikacja generuje sporo reakcji internautów.

True Thompson w luksusowym stroju kąpielowym. Ile kosztuje?

Ostatnio Khloe zamieściła rozczulające zdjęcie z True siedzącą w płytkiej, lazurowej wodzie. Dziewczynka sprawia wrażenie wyraźnie podekscytowanej możliwością błogiego nicnierobienia.

Moja szczęśliwa dziewczynka – napisła duma mama.

View this post on Instagram

????My happy girl ????

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Jej egzotyczna uroda pięknie komponuje się z imponującym obrazem w tle. Ale to nie widoki są tutaj najważniejsze. True ma na sobie ubranko, które jest synonimem dziecięcego luksusu. To model, na który mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. Pochodzi on z brytyjskiego domu mody, w którym ubierają się największe światowe gwiazdy – Burrbery.

Pewnie zastanawiacie się, ile takie cudo kosztuje. Po pierwsze – kostium w słynną kratę jest dostępny w nowej kolekcji marki, a po drugie – trzeba za niego zapłacić nieco ponad 800 złotych (175 euro). To sporo, zważając na ceny identycznych ubranek dla dzieci, jakie oferują słynne sieciówki, na czele z Zarą czy H&M.


True Thompson córka Khloe Kardashian

True Thompson córka Khloe Kardashian

Burberry kostium kąpielowy

Burberry kostium kąpielowy

Burberry kostium kąpielowy

Burberry kostium kąpielowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×