Szukaj

Wielki debiut finałowej trójki „Top Model 7” na salonach! Ania przyćmiła rywali swoją seksowną stylizacją!

Finaliści Top Model na pokazie Paprocki&Brzozowski

Finaliści „Top Model 7” na pokazie Paprocki&Brzozowski

Finaliści programu Top Model zadebiutowali na salonach. Hubert GromadzkiKasia SzklarczykAnna Markowska pojawili się 23 listopada na pokazie Paprocki&Brzozowski, by po raz pierwszy zaznać popularności i splendoru, jakie płyną z przynależenia do społeczności show-biznesowej. Dwie piękne modelki i przystojny model od początku byli faworytami w show – a jak wypadli na swoim pierwszym oficjalnym wyjściu?

Już w poniedziałek 26 listopada dowiemy się kto został kolejnym polskim zwycięzcą Top Model. Tymczasem Kasia, Anna i Hubert brylują na salonach w otoczeniu największych sław z rodzimej branży rozrywkowej. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i zaprezentowali się w zjawiskowych stylizacjach.

Kasia postawiła na bardzo odważną czerwień. Blondynka wspaniale prezentowała się w garniturze w intensywnym odcieniu, który podkreślał jej smukłą sylwetkę i eksponował atuty jej sylwetki. Mocny makijaż i przełamujący czerwień czarny top zgrywały się z jej jasnymi włosami i sprawiały, że nie sposób było nie zauważyć jej na ściance.

Anna wybrała nieco bardziej stonowane kolory, ale nadrobiła dekoltem aż do pępka, również postanowiła podkreślić swoją sylwetkę w spodniach z wysokim stanem w beżowym odcieniu i czarnej bluzce z bardzo głębokim dekoltem. Włosy zaczesała do tyłu, a rysy twarzy podkreśliła za pomocą umiejętnie użytego makijażu. Zdecydowanie wyglądała najbardziej wyraziście na tle swoich rywali.

Hubert pojawił się w koszuli w delikatnym odcieniu różu i obcisłych spodniach z modnymi rozdarciami, które uzupełnił flagową rozwichrzoną fryzurą i sportowymi, połyskującymi butami.

Które z nich wypadło najlepiej?

Plejada gwiazd na pokazie Paprocki i Brzozowski: Joanna Koroniewska, Karolina Szostak, Kasia Warnke, Paulina Krupińska

Finałowa trójka „Top Model 7” wybrana! To oni za tydzień powalczą o główną nagrodę!

Testosteron aż kipi! Chudziutki Mateusz z Top Model zmienił się w prawdziwego mężczyznę!


Top Model 7 – finałowa trójka na pokazie Paprocki i Brzozowski

Top Model 7 – finałowa trójka na pokazie Paprocki i Brzozowski

Kasia Szklarczyk – Paprocki i Brzozowski, wiosna lato 2019

Kasia Szklarczyk – Paprocki i Brzozowski, wiosna lato 2019

Anna Markowska – Paprocki i Brzozowski, wiosna lato 2019

Anna Markowska – Paprocki i Brzozowski, wiosna lato 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×