Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Cannes 2017: Jako 10-latka zaliczyła skandal na okładce „Vogue’a”. Dzisiaj ma 16 lat i wygląda… Wow! Ale piękna!

Thylane Blondeau aktualne zdjęcia
Cannes 2017


Thylane Blondeau w Cannes 2017

Thylane Blondeau karierę w modelingu zaczęła bardzo wcześnie. Mając niecałe cztery lata zadebiutowała w pokazie Jeana Paula Gaultiera. Jednak cały świat usłyszał o niej w 2011 roku, kiedy to na łamach Vogue Paris ukazała się sesja, w której dziewczynka wystylizowana została na osobę dorosłą. Internauci zachwycili się niezwykłą urodą młodziutkiej Thylene, podobnie jak świat mody, który doczekał się, aż Francuzka będzie w odpowiednim wieku, żeby rozpocząć swoją karierę w modelingu.

Była najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Jako 9-latka wywołała skandal. Co się z nią dzieje i jak wygląda teraz?

Dziś Thylane ma 16 lat i wciąż zachwyca swoją urodą. Ma za sobą udział w kampanii Dolce&Gabbana, a w zeszłym miesiącu została twarzą L’Oreala. Dziewczyna ten fakt komentuje mówiąc, że:

Czuje się zaszczycona i zawsze marzyła o byciu częścią rodziny L’Oreal Paris, bo to marka, w której czuje, że może pozostać sobą, i która zwraca uwagę na ważne dla niej wartości i postawy, jak np. pewność siebie czy poczucie własnej wartości

Thylane zaprezentowała się na czerwonym dywanie w Cannes jak prawdziwa profesjonalistka. Wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie sukienkę na ramiączkach w kolorze nude ozdobioną perełkami i intrygującymi printami. Rozpuszczone włosy podkreśliły niezwykłą urodę dziewczyny, która dodała do tej delikatnej stylizacji skromną bransoletkę i dyskretne kolczyki.

Gratulujemy Thylane kariery, a firmie L’Oreal wyczucia w dobieraniu sobie ambasadorek.

Cannes 2017: Zjawiskowa Grażyna Torbicka na spotkaniu z Susan Sarandon! Nawet na co dzień zachwyca elegancją!

Thylane Blondeau w Cannes 2017

Thylane Blondeau w Cannes 2017

Thylane Blondeau w Cannes 2017

Thylane Blondeau w Cannes 2017

Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?Komentarzy: 1


Gość | 19 maja 2017, 18:42

A gdzie to dziewczę zgubiło talię ?


Dodaj komentarz
×