TeleKamery. Te wystrzałowe kreacje gwiazd na zawsze zapisały się w historii mody. Jedne piękne, inne kiczowate, ale za to JAKIE!

TeleKamery. Kreacje z 25 lat

TeleKamery. Kreacje z 25 lat

TeleKamery. Kreacje gwiazd, które przeszły do historii plebiscytu. Kto wyglądał najlepiej w ciągu ostatnich 25 lat? Kto włożył niezapomnianą suknię, o której mówiło się latami? Przypominamy największe hity sprzed lat tuż przed tegoroczną galą.

Zgodnie z tradycją, w tym roku już po raz 25., odbędzie się plebiscyt magazynu Tele TydzieńTeleKamery, podczas którego zostaną przyznane nagrody za osiągnięcia telewizyjne. Wydarzenie zostało przeniesione z lutego na maj ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.

Głosy na swoich faworytów można było oddawać do 27 stycznia. Tym razem poznamy najlepszych z najlepszych – w jubileuszowej edycji nominacje otrzymali tylko zwycięzcy z poprzednich lat. Laureaci w poszczególnych kategoriach zostaną wyłonieni w drodze głosowania za pośrednictwem SMS-ów i redakcji TeleTygodnia.

Uroczyste ogłoszenie wyników, a także wręczenie statuetek TeleKamer 2022, odbędzie się 31 maja o godzinie 20.00. Transmisję pokaże TV Puls, a dla gości zaśpiewa Edyta Górniak. Galę poprowadzą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski.

Gala TeleKamery to dla wielu gwiazd okazja do zaprezentowania swoich pieczołowicie przygotowanych stylizacji, które często zostają w naszej pamięci ze względu na swoją oryginalność i niebanalność.

TeleKamery: kreacje gwiazd, które przeszły do historii

TeleKamery to niezwykle ważna impreza dla wszystkich gwiazd polskiego show-biznesu. Od lat gromadzi na czerwonym dywanie najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu. Choć w całej, 25-letniej historii telewizyjnego plebiscytu mogliśmy podziwiać setki gwiazd, to kilka stylizacji szczególnie zapadło nam w pamięć.

W zestawieniu najgłośniejszych kreacji nie sposób pominąć, takich gwiazd jak: ekstrawagancka i niepowtarzalna Maryla Rodowicz wystylizowana na gejszę, Małgorzata Kożuchowska i jej legendarny kok, piękna i stylowa Grażyna Torbicka (szczególnie w bieli), Margaret z tapirem na miarę Violetty Villas, szalenie kobieca Agnieszka Chylińska, kipiąca zmysłowością Dominika Gawęda, Aleksandra Kisio imprezująca z mamą Izabelą Kisio-Skorupą, Katarzyna Zielińska zmieniająca się w ikonę stylu, nieco kiczowata Kinga Rusin, awangardowa Ramona Rey, a dwa lata temu skąpana w bieli Julia Wieniawa

Kto jeszcze naszym zdaniem miał na sobie kreację godną wyróżnienia? Zobaczcie naszą galerię – uporządkowaliśmy zdjęcia rocznikowo, zaczynając od najnowszych.


Małgorzata Socha – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Małgorzata Socha – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Julia Kamińska – TeleKamery 2021

Julia Kamińska – TeleKamery 2021

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×