Szukaj

TeleKamery kiedyś to było coś! Te wystrzałowe kreacje gwiazd na zawsze zapisały się w historii mody. DUŻO ZDJĘĆ

TeleKamery – kreacje gwiazd kiedyś

TeleKamery – kreacje gwiazd kiedyś

TeleKamery. Kreacje gwiazd, które przeszły do historii plebiscytu. Kto wyglądał najlepiej? Kto włożył niezapomnianą suknię, o której mówiło się latami? Przypominamy największe hity sprzed lat w ostatnim dniu głosowania tegorocznej edycji plebiscytu.

Zgodnie z tradycją, w tym roku już po raz 24., odbędzie się plebiscyt magazynu Tele TydzieńTeleKamery, podczas którego zostaną przyznane nagrody za osiągnięcia telewizyjne. Głosy na swoich faworytów można było oddawać do 11 lutego.

Zwycięzcy, w poszczególnych kategoriach, zostaną wyłonieni w drodze głosowania za pośrednictwem SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników, a także wręczenie statuetek TeleKamer 2020 odbędzie się w czwartek 11 lutego. Wtedy to poznamy laureatów w 11 kategoriach. Dowiemy się, kto zyskał największą sympatię widzów i zdobył największą liczbę ich głosów m.in. w kategorii: najlepsza aktorka, najlepszy aktor, osobowość telewizyjna czy też najlepszy juror. Poznamy też ulubiony program rozrywkowy Polaków.

Gala TeleKamery to dla wielu gwiazd okazja do zaprezentowania swoich pieczołowicie przygotowanych stylizacji, które często zostają w naszej pamięci ze względu na swoją oryginalność i niebanalność.

TeleKamery: kreacje gwiazd, które przeszły do historii

TeleKamery to niezwykle ważna impreza dla wszystkich gwiazd polskiego show-biznesu. Od lat gromadzi na czerwonym dywanie najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu. Choć w całej, 23-letniej historii telewizyjnego plebiscytu mogliśmy podziwiać setki gwiazd, to kilka stylizacji szczególnie zapadło nam w pamięć.

W zestawieniu najgłośniejszych kreacji nie sposób pominąć, takich gwiazd jak: ekstrawagancka i niepowtarzalna Maryla Rodowicz wystylizowana na gejszę, Małgorzata Kożuchowska i jej legendarny kok, piękna i stylowa Grażyna Torbicka (szczególnie w bieli), Margaret z tapirem na miarę Violetty Villas, szalenie kobieca Agnieszka Chylińska, kipiąca zmysłowością Dominika Gawęda, odchudzona Dorota Szelągowska, Katarzyna Zielińska zmieniająca się w ikonę stylu, kobieta-kameleon Dorota Rabczewska, o której kreacji Versace mówiło się miesiącami, awangardowa Ramona Rey, a rok temu skąpana w bieli Julia Wieniawa

Kto jeszcze naszym zdaniem miał na sobie kreację godną wyróżnienia? Zobaczcie naszą galerię – uporządkowaliśmy zdjęcia rocznikowo, zaczynając od najnowszych.


Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Julia Wieniawa – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×