Szukaj

TeleKamery kiedyś to było coś! Te wystrzałowe kreacje gwiazd na zawsze zapisały się w historii mody. DUŻO ZDJĘĆ

TeleKamery – kreacje gwiazd kiedyś

TeleKamery – kreacje gwiazd kiedyś

TeleKamery 2020: Kreacje gwiazd, które przeszły do historii plebiscytu. Kto wyglądał najlepiej? Kto włożył niezapomnianą suknię, o której mówiło się latami? Oto nasze typy.

Zgodnie z tradycją, w tym roku już po raz 23., odbędzie się plebiscyt magazynu Tele TydzieńTeleKamery, podczas którego zostaną przyznane nagrody za osiągnięcia telewizyjne.

Zwycięzcy, w poszczególnych kategoriach, zostaną wyłonieni w drodze głosowania za pośrednictwem SMS-ów. Uroczyste ogłoszenie wyników, a także wręczenie statuetek TeleKamer 2020 odbędzie się w poniedziałek 3 lutego. Wtedy to poznamy laureatów aż w 11 kategoriach. Dowiemy się, kto zyskał największą sympatię widzów i zdobył największą liczbę ich głosów m.in. w kategorii: najlepsza aktorka, najlepszy aktor, osobowość telewizyjna czy też najlepszy juror. Poznamy też ulubiony program rozrywkowy Polaków.

Relację z TeleKamer na żywo pokaże TV Puls. Start o godzinie 20.00.

Gala TeleKamery to dla wielu gwiazd okazja do zaprezentowania swoich pieczołowicie przygotowanych stylizacji, które często zostają w naszej pamięci ze względu na swoją oryginalność i niebanalność.

Zobacz także: Transmisja i nominacje do TeleKamer 2020

TeleKamery: kreacje gwiazd, które przeszły do historii

TeleKamery to niezwykle ważna impreza dla wszystkich gwiazd polskiego show-biznesu. Od lat gromadzi na czerwonym dywanie najgorętsze nazwiska polskiego show-biznesu. Choć w całej, 23-letniej historii telewizyjnego plebiscytu mogliśmy podziwiać setki gwiazd, to kilka stylizacji szczególnie zapadło nam w pamięć.

W zestawieniu najgłośniejszych kreacji nie sposób pominąć, takich gwiazd jak: ekstrawagancka i niepowtarzalna Maryla Rodowicz wystylizowana na gejszę, Małgorzata Kożuchowska i jej legendarny kok, piękna i stylowa Grażyna Torbicka (szczególnie w bieli), Margaret z tapirem na miarę Violetty Villas, szalenie kobieca Agnieszka Chylińska, kipiąca zmysłowością Dominika Gawęda, odchudzona Dorota Szelągowska, Katarzyna Zielińska zmieniająca się w ikonę stylu, kobieta-kameleon Dorota Rabczewska, o której kreacji Versace mówiło się miesiącami, awangardowa Ramona Rey

Kto jeszcze naszym zdaniem miał na sobie kreację godną wyróżnienia? Zobaczcie naszą galerię – uporządkowaliśmy zdjęcia rocznikowo, zaczynając od najnowszych.


Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Szelągowska z partnerem – TeleKamery 2019

Dorota Gardias - TeleKamery 2017

Dorota Gardias - TeleKamery 2017

Barbara Kurdej-Szatan - TeleKamery 2017

Barbara Kurdej-Szatan - TeleKamery 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×