Szukaj

TeleKamery 2020: Paulina Sykut olśniła kreacją. Wyglądała jak milion dolarów

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

TeleKamery 2020 - Paulina Sykut nie tylko wyglądała olśniewająco, ale także zgarnęła statuetkę. Jak się prezentowała na gali?

Paulina Sykut-Jeżyna od kilku lat jest jedną z czołowych gwiazd Polsatu. Włodarze stacji powierzają jej prowadzenie najważniejszych imprez, a ona zawsze świetnie się sprawdza, jest idealnie przygotowana i wygląda zjawiskowo. Jednak jej główna profesją jest prezentowanie prognozy pogody i w tej własnie kategorii była nominowana do TeleKamery 2020.

TeleKamery 2020 – Paulina Sykut. Jak wyglądała na gali? Jaka wybrała kreację?

Paulina Sykut swoim profesjonalizmem, ale także urodą zyskała sobie stałe grono wielbicieli. Zarządzający stacją, w której pracuje doskonale to wiedzą, dlatego powierzają jej kolejne zadania. Projekty, w których bierze udział zawsze stoją na wysokim poziomie. Sympatyczna, dowcipna prowadząca sprawia, że z jeszcze większą przyjemnością oglądamy prowadzone przez nią imprezy.

Podobnie jest z prognozą pogody, o której mówi z niezwykłym wdziękiem. Nic dziwnego,że została nominowana do nagrody w kategorii Prezenter pogody. No i tę statuetkę wygrała.

Na gali pojawiła się w stylizacji w stylu dawnego Hollywood. Sukienka z gorsetową górą i długa, opięta spódnicą z rozcięciem na nodze była wykonana z pięknej, brokatowej tkaniny w kolorze jasnego srebra. Kreacja cudownie wyeksponowała jej idealną figurę. Jako dodatek wybrała wiszące kolczyki i klasyczne szpilki na wysokim obcasie. Włosy uczesała w romantyczne fale, co tylko dodawało charakteru jej stylizacji. Wyglądała jak zwykle idealnie.

TeleKamery 2020 – Prezenter pogody:

Nagrodę wręczyli: Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński

  • Agnieszka Dziekan
  • Aleksandra Kostka – 16%, 3. miejsce
  • Maja Popielarska – 17%, 2. miejsce
  • Marzena Słupkowska
  • Paulina Sykut-Jeżyna – 42%, zwycięzca

Zobacz także: Ciężarne gwiazdy na TeleKamerach 2020: Żmuda Trzebiatowska pokazała duży brzuszek, a Glinka partnera


Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Paulina Sykut – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×