Szukaj

TeleKamery 2018: Paulina Sykut prawie jak Anna Lewandowska! Jej kreacja jest niemalże identyczna!

Anna Lewandowska i Paulina Sykut

Anna Lewandowska i Paulina Sykut

Paulina Sykut na TeleKamerach 2018 jak Anna Lewandowska

12 lutego odbyło się wyjątkowe wydarzenie – po raz 21 najgorętsze nazwiska show-biznesu spotkały się pod jednym dachem by razem przeżyć rozdanie polskich Oscarów. TeleKamery 2018 odbyły się w odświętnej atmosferze, a na czerwonym dywanie zaroiło się od eleganckich garniturów i oszałamiających kreacji. Pośród znanych i lubianych nie mogło oczywiście zabraknąć Pauliny Sykut, która wyraźnie zainspirowała się suknią Anny Lewandowskiej z Gali Mistrzów Sportu i zrobiła niezapomniane wrażenie.

Kreacja w delikatnym, kremowym odcieniu uszyta z misternej, połyskującej koronki świetnie wpasowała się w klimat TeleKamer. Odważne rozcięcie na dekolcie prezentowało się świetnie, ale nie było wulgarne i nie odsłaniało zbyt wiele. Odcięta w pasie ciemną szarfą, podkreślała wąską talię Pauliny i jej kobiecą sylwetkę w najlepszy możliwy sposób. Sykut nie zaszalała z dodatkami, stawiając na klasykę. Czerwone paznokcie były wyraźnym kolorystycznym akcentem, a czarna kopertówka była dyskretna i nie rzucała się w oczu. Nieco bardziej widoczna była niewątpliwie złota biżuteria, ale i ona nie odciągała uwagi od kreacji.

Włosy rozpuściła i zaczesała do tyłu, pozwalając im opadać na plecy. Twarz rozświetlona delikatnym makijażem była promienna i świeża, a uśmiech nie opuszczał jej nawet na chwilę.

Jak wam się podoba? My jesteśmy bardzo na tak!

TeleKamery 2018: Barbara Kurdej-Szatan pokazała dwie kreacje na gale! Już wiemy w czym odbierze nagrodę!

Plejada gwiazd na gali TeleKamery 2018: Margaret, Maja Ostaszewska, Paulina Sykut, Anna Dereszowska [DUŻO ZDJĘĆ]

TeleKamery 2018: Znamy pierwszych laureatów! To oni w lutym odbiorą nagrodę!


Paulina Sykut - TeleKamery 2018

Paulina Sykut - TeleKamery 2018

Paulina Sykut - TeleKamery 2018

Paulina Sykut - TeleKamery 2018

Paulina Sykut - TeleKamery 2018

Paulina Sykut - TeleKamery 2018

Dodaj komentarz

  • Dorota pisze:

    Sykut wygląda fenomenalnie! Świetna torebka. Sama lubię takie niewielkie puzderka, staram się nie nosić ze sobą miliona rzeczy. Ostatnio nie rozstaję się z torebką Batlewski, którą kupiłam online na zeskory.pl. Jest piękna i pasuje do wszystkiego 😉

  • Gość pisze:

    Sykut ładnie, a Lewandowska w tej zasłonie tragicznie.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×